Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Dabas resursu nodoklis

Latvijas balzams: Rosinātais dabas resursu nodoklis ir nepārdomāts

Kārtējās politiskās vienošanās rezultātā Latvijas tirgotājus no jaunā gada grib "iepriecināt" ar vēl vienu papildu slogu nesamērīga dabas resursa nodokļa veidā uz drukāto reklāmu. Šis solis tiek sperts, neņemot vērā nozares pārstāvju izteiktos priekšlikumus, ir sasteigts un vājinās mazo tirgotāju konkurētspēju, saka Latvijas balzams veikali valdes priekšsēdētājs Pāvels Fiļipovs.

Meklēs risinājumu pastkastīšu atbrīvošanai no nevēlamām reklāmām, lai neciestu nozares uzņēmumi

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija kopā ar poligrāfijas nozares pārstāvjiem meklēs kompromisus, lai, piemērojot dabas resursu nodokli (DRN) neadresētiem reklāmas sūtījumiem, atbrīvotu iedzīvotāju pastkastes no mēstulēm, bet vienlaikus no tā būtiski neciestu nozarē strādājošie uzņēmumi, portālam Diena.lv pavēstīja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Edmunda Sprūdža preses sekretāre Maija Pētermane.

Reklāmas izdevumiem piemēros dabas resursu nodokli

Ministru kabinets otrdien, 20.augustā, atbalstīja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) priekšlikumu reklāmas izdevumiem piemērot dabas resursu nodokli, lai tādējādi palielinātu ražotāju atbildīgu rīcību pret vidi un cīnītos arī pret mēstulēm pastkastītēs, portālu Diena.lv informēja VARAM ministra Edmunda Sprūdža preses sekretāre Maija Pētermane.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide