Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +4 °C
Apmācies
Trešdiena, 17. aprīlis
Rūdolfs, Viviāna, Rūdis

Eiropas finansējums

Komisārs: Ungārija nevar šantažēt ES

Eiropas Savienība (ES) neļaus Ungārijai sevi šantažēt ar iespējamo veto palīdzībai Ukrainai, otrdien paziņojusi Eiropas Komisija (EK).

ES fondu projektu īstenotājiem izmaksāti 3,2 miljardi eiro

Līdz šā gada septembrim Eiropas Savienības (ES) fondu investīciju projektu līgumi noslēgti par 4,5 miljardiem eiro jeb 97% no kopējā 2014.-2020.gada periodā Latvijai pieejamā 4,6 miljardu eiro finansējuma, savukārt projektu īstenotājiem izmaksāti 3,2 miljardi eiro jeb 70% no kopējās summas, teikts otrdien Ministru kabineta sēdē skatītajā Finanšu ministrijas (FM) pusgada informatīvajā ziņojumā par ES fondu investīciju aktualitātēm.

Ukraina apsūdz ES valstis solīto līdzekļu bloķēšanā

Ukraina otrdien apsūdzēja Vāciju un citas Eiropas Savienības (ES) valstis, ka tās bloķē Ukrainai apsolītos finanšu līdzekļus laikā, kad Ukraina saskaras ar Krievijas iebrukuma izraisītu finanšu krīzi.

Jaunuzņēmējiem un pētniekiem šogad pieejamie valsts finanšu atbalsta instrumenti attīstībai

2022. gadā tiek likti pamatakmeņi tam, lai nākotnē valsts un fondu piešķirtais finansējums tiešā mērā palīdzētu sasniegt tehnoloģisko izrāvienu un inovatīvu uzņēmējdarbību, vienlaikus šis ir arī pārejas posms vēl pirms spēkā stājās jaunā perioda finansējums, tāpēc gan uzņēmējiem, gan zinātniekiem ir rūpīgi jāseko līdzi atvērtajām programmām un pieejamiem naudas līdzekļiem.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide