Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Elektrības tarifi

Latvenergo tarifi paliek spēkā

Administratīvā apgabaltiesa pirmdien noraidīja vairāku pieteicēju prasību tā dēvētajā jauno Latvenergo tarifu lietā. Līdz ar to 2011.gadā Latvenergo akceptētie tarifi paliek spēkā, aģentūru LETA informēja apgabaltiesas priekšsēdētāja palīdze Līga Trubiņa.

Ledus haļļu asociācija vienosies kopīgā piketā pie Ministru kabineta

Pirmo reizi Latvijas vēsturē ledus haļļu darbinieki, hokeja klubu un sporta skolu audzēkņi ar saviem vecākiem no visām Latvijas hallēm, 30.04.2013. pl. 10:00-12:00 pretī Latvijas Republikas Ministru kabineta ēkai, vienosies piketā, portālu Diena.lv informēja asociācijas vadītājs Ēriks Miļuns.

Ledus haļļu asociācija: Augošie elektrības tarifi apdraud arēnu pastāvēšanu

Pagājušajā nedēļā notikušajā Latvijas Ledus haļļu asociācijas tika nolemts vērsties pie ministru prezidenta Valda Dombrovska, kā Nacionālās Sporta Padomes priekšsēdētāja, Saeimas priekšsēdētājas Solvitas Āboltiņas, Ekonomikas, Izglītības un zinātnes ministriem, lūdzot rast risinājumu samilzušajai elektrības cenu kāpuma problēmai - no 1.aprīļa kopējais sadārdzinājums būs ap 12%, pavēstīja Latvijas Ledus haļļu asociācijas (LLHA) priekšsēdētājs Ēriks Miļūns.

Tiesībsargs: Paaugstinātu Latvenergo tarifu akceptēšana bija nepamatota

Paaugstinātu Latvenergo elektroenerģijas tarifu akceptēšana ir bijusi nepamatota, tādēļ jāveic nekavējoša un padziļināta papildus izpēte, pieaicinot nozares speciālistus un sabiedrības pārstāvjus, secinājis tiesībsargs Juris Jansons, veicot pārbaudes lietu par Latvenergo elektroenerģijas tarifiem, ko rosināja Valsts prezidents.

Kampars: Latvenergo kampaņa bija ļoti nekvalitatīva

Ekonomikas ministrs Artis Kampars (Vienotība)_ Latvenergo _komunikāciju ar sabiedrību, kampaņā skaidrojot jaunos eletroenerģijas tarifus, uzskata par ļoti nekvalitīvu, taču to, cik liela naudas summa šim mērķim tika iztērēta, viņš nezin. "Tas, ka šī komunikācija nav bijusi kvalitatīva, vienkārši liecina, ka vai nu šī firma vai Latvenergo attiecīgais departaments strādājis nekvalitatīvi.

Vairums iedzīvotāju neizprot jauno elektrības tarifu piemērošanas kārtību

Latvijas iedzīvotāji ir salīdzinoši labi informēti par elektroenerģijas tarifa apmēru un tā izmaiņām, kas stājas spēkā 1.aprīli, tomēr apjukumu rada jaunā aprēķina kārtība. Tas secināts Swedbank Privātpersonu finanšu institūta veiktajā aptaujā.Par elektrības tarifa izmaiņām ir dzirdējuši praktiski visi iedzīvotāji un gandrīz puse aptaujāto arī apgalvo, ka precīzi zina, kāds ir elektroenerģijas starta tarifs.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide