Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus

ERAF

Viedoklis: ERAF nauda, kas paredzēta koncertzāles būvniecībai Rīgā, tai nemaz nepienākas

Laikraksta Diena 14. jūnija pielikumā Sestdiena publicētajā intervijā ar Finanšu ministra padomnieku Intu Dālderi 9 (!) reizes ir uzsvērti atkārtots: "mums koncertzālei ir paredzēti 23 miljoni eiro no Eiropas struktūrfondiem", "Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) 23 miljoni ir vienīgā nauda, kas [...] būs pieejama Rīgas koncertzālei", "mums ir šie 23 miljoni, kurus iespējams izmantot, lai koncertzāles vajadzību atrisinātu" un tamlīdzīgi, raksta RTU Arhitektūras fakultātes profesors Jānis Krastiņš.

Pēdējie soļi pēc ES miljoniem

Eiropas miljonu dalīšana Rīgas degradēto teritoriju revitalizācijai, uz ko cer vairāku vērienīgu projektu īstenotāji, vairs nav aiz kalniem, pirmdien vēsta laikraksts Dienas Bizness.Ministru kabinets tuvākajā laikā beidzot varētu pieņemt jau pērnā gada novembra sākumā Valsts sekretāru sanāksmē izsludinātos noteikumus par to, kā tiks īstenots darbības programmas _Izaugsme un nodarbinātība _specifiskā atbalsta mērķis "Veicināt Rīgas pilsētas revitalizāciju, nodrošinot teritorijas efektīvu un sociālekonomisku izmantošanu".

Pašvaldībām ēku energoefektivitātes uzlabošanai dos 47 miljonus eiro

Pašvaldībām ēku energoefektivitātes uzlabošanai būs pieejami 47 miljoni eiro no Eiropas reģionālā attīstības fonda, un tā piešķiršanu otrdien atbalstīja valdība, portālu Diena.lv informēja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM).

FM: No ERAF viedokļa Stradiņa slimnīcas būvprojekta riska pakāpe ir visaugstākajā līmenī

No Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējuma apguves viedokļa pašlaik Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas būvniecības projekta riska pakāpe ir pakāpusies uz visaugstāko līmeni, intervijā aģentūrai LETA sacīja Finanšu ministrijas (FM) Eiropas Savienības (ES) fondu uzraudzības departamenta direktore Diāna Rancāne.

Balvos atklāta rekonstruētā Balvu Valsts ģimnāzijas ēka

Piektdien, 30.maijā, noslēgusies Balvu Valsts ģimnāzijas rekonstrukcijas pirmā kārta, un skolas ēka ieguvusi jaunu, nosiltinātu fasādi. Kopumā projektā ieguldīts vairāk nekā miljons eiro, portālu Diena.lv informēja Balvu novada pašvaldībā. Skolas direktore Inese Paidere svinīgajā atklāšanas ceremonijā pateicās skolēnu, skolotāju un tehnisko darbinieku saimei par pacietību un izturību, sadzīvojot ar remontdarbiem gada garumā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide