Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā -1 °C
Skaidrs
Sestdiena, 29. janvāris
Valērijs, Aivars

Finanšu ministrs

Reirs: Cigarešu kontrabanda ir drauds visas ES drošībai

Kontrabanda, no kuras lielāko īpatsvaru veido tieši cigarešu kontrabanda, ir viens no būtiskākajiem draudu avotiem Latvijas un Eiropas Savienības (ES) drošībai, jo mūsu robeža ar trešajām valstīm vienlaikus ir arī ES ārējā robeža. 

Reirs: Valsts savus iedzīvotājus nedrīkst legāli dzīt nabadzībā

Viena no prioritātēm ir ēnu ekonomikas mazināšana, bet pelēko sektoru Latvijas tautsaimniecībā nevar iznīcināt vienīgi ar kontrolējošām, represīvām metodēm, jāmainās cilvēku domāšanai, pašiem atsakoties no sadarbības ar ēnu biznesa vidi, uzsver finanšu ministrs Jānis Reirs (Vienotība) intervijā Magdai Riekstiņai.

Reirs par Rīgas sabiedriskā transporta cenām: Valstij nav jāapmaksā RD politiskās ambīcijas

Valsts uzdevums nav no budžeta apmaksāt vienas pašvaldības politiskās ambīcijas - tā, reaģējot uz Rīgas domes (RD) argumentāciju par sabiedriskā transporta biļešu cenu celšanu, no valsts nesaņemot papildu 15 miljonus eiro, paudis finanšu ministrs Jānis Reirs (Vienotība), "Pašvaldībai pašai ir jāatbild par tās politiskajiem lēmumiem un to radītajām sekām, nevis sava tēla spodrināšana jāfinansē no valsts budžeta.

Reirs sola mikrouzņēmumu nodokļa pilnveidošanu analizēt nākamā gada sākumā

Mikrouzņēmumu nodokļa likme nākamgad tiks paaugstināta, kā plānots līdz šim, taču nākamā gada 1.ceturksnī situācija ar šo nodokli tiks analizēta un tiks piedāvāti risinājumi, kā tas paredzēts valdības deklarācijā, šodien pēc valdību veidojošo partiju koalīcijas sēdes informēja finanšu ministrs Jānis Reirs (Vienotība). 

Papildu naudu budžetā meklēs ēnu ekonomikā

Papildu līdzekļi valsts budžetā tiks meklēti tur, kur nodokļi netiek maksāti, Valsts ieņēmumu dienests (VID) līdzekļus nemeklēs pie godīgajiem nodokļu maksātājiem, piektdien Rīta Panorāmā norādīja finanšu ministrs Jānis Reirs (Vienotība).

Reirs: Jautājums par Dāvja ārstēšanu tiks atrisināts pirmdien

Veselības ministrs Guntis Belēvičs (ZZS) un labklājības ministrs Uldis Augulis (ZZS) pirmdien tiksies ar visām iesaistītajām pusēm, lai atrisinātu jautājumu par līdzekļu piešķiršanu smagi slimā, deviņus gadus vecā Dāvja ārstēšanai, pirmdien LTV raidījumam Rīta Panorāma sacīja finanšu ministrs Jānis Reirs (Vienotība).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide