Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Grafiti

Olainē tapis Baltijā augstākais grafiti mākslas darbs

Šī gada vasarā Olainē ir tapis augstākais grafiti Baltijā – mākslinieks Dainis Rudens, piesaistot mākslinieku Ēriku Cauni, ir izveidojis zīmējumu uz Olaines 45 metrus augstā ūdenstorņa. Kopumā darba tapšanā ir izmantoti vairāk nekā 350 krāsu baloniņi un kopējais noklātais laukums ir 600 kvadrātmetri.

Diskusijas rosināšanai Stokholmā uz ēkas uzkrāso milzīgu fallu

Ar mērķi rosināt publisku diskusiju par seksualitāti un tās lomu mūsdienu sabiedrībā zviedru māksliniece Karolīna Falkholta uz kādas Stokholmas piecstāvu mājas sienas, izmantojot grafiti tehniku, uzkrāsojusi milzīgu vīrieša dzimumorgānu aptuvenās Zviedrijas karoga krāsās, ziņo portāls The Local.

Benzīntanka īpašnieks pārdod ierāmētu sienu ar Benksija grafiti par 209 tūkstošiem

Populārā ielu mākslinieka Benksija grafiti, kas pirms pieciem gadiem radīts uz kādas degvielas uzpildes stacijas sienas Losandželosā, izsolē pārdots par 209 tūkstošiem dolāru, vēsta The Washington Post. Grafiti izsolē pārdošanai pieteica degvielas uzpildes stacijas īpašnieks Ītans Rozenbergs, kurš tolaik atļāva ielu māksliniekam izmantot vienu no savas iestādes baltajām ķieģeļu sienām.

Policija aiztur četrus jauniešus par stacijas apzīmēšanu Jūrmalā

Sestdien Jūrmalas teritorijā likumsargi aizturēja četrus jauniešus, trīs no tiem nepilngadīgos, kuri ar krāsas flakoniņiem apzīmēja Dzintari stacijas ēku. Policijā sākts kriminālprocess par mantas bojāšanu, portālu Diena.lv informēja Valsts policijas pārstāve Daiga Kondrāte.  

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide