Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Honkonga

Ķīnas armija brīdina Honkongas protestētājus

Honkongas Ķīnas armijas garnizona vadītājs pirmo reizi kopš protestu aizsākšanās bijušajā britu kolonijā jūnijā nosodījis valdības pretinieku protestus un brīdinājis, ka vardarbība netiks pieļauta.

Sji ieradies Honkongā uz pilsētas atgūšanas 20.gadadienas svinībām

Ķīnas prezidents Sji Dziņpins ceturtdien ieradies Honkongā, lai piedalītos svinībās par godu 20.gadadienai kopš Ķīnas varas atjaunošanu pilsētā. Vairāki demokrātijas kustības aktīvisti, kas tika aizturēti dienu iepriekš, joprojām atrodas apcietinājumā.

Laikraksts: Snoudens Honkongā mitinājies pie bēgļiem

Bijušais ASV izlūkdienestu līdzstrādnieks Edvards Snoudens pēc Savienoto Valstu konfidenciālo dokumentu nopludināšanas Honkongā slepus dzīvoja pie bēgļiem, trešdien vēsta laikraksts New York Times.

Honkongas lidostā gaisā izčib soma ar 600 tūkstošiem eiro

Honkongas lidostā pazudusi soma, kurā atradās miljons Jaunzēlandes dolāru jeb aptuveni 600 tūkstoši eiro, vēsta BBC.Pazudusī soma bija viena no 13 līdzīgām - tajās kopā tika vesti 10 miljoni Jaunzēlandes dolāru, kas bija paredzēti Ķīnas bankai. Trīs no 13 somām lidostā izkritušas no bagāžas pārvadājamā auto brīdī, kad tās pēc izkraušanas vestas uz termināli.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide