Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +22 °C
Skaidrs
Ceturtdiena, 29. jūlijs
Vidmants, Edmunds, Edžus

Ilze Pētersone-Godmane

Dabasgāzei stabilas pozīcijas

Par jaunajiem dabasgāzes tarifiem un uzņēmuma nākotnes plāniem Guntars Gūte sarunājas ar a/s Gaso valdes priekšsēdētāju Ilzi Pētersoni-Godmani.

Pētersone-Godmane deklarējusi 72 129 eiro parādsaistības

Nesen AS Latvijas gāze meitasuzņēmuma AS Gaso valdes priekšsēdētājas amatā ieceltā Ilze Pētersone-Godmane, atstājot Iekšlietu ministrijas (IeM) valsts sekretāres amatu deklarējusi 72 129 eiro parādsaistības, liecina Valsts ieņēmumu dienestā iesniegtā amatpersonas deklarācija.

Pētersoni-Godmani vēlas paturēt valsts pārvaldē

Premjers Māris Kučinskis (ZZS) nu jau bijušajai Iekšlietu ministrijas valsts sekretārei Ilzei Pētersonei-Godmanei labprāt piedāvātu citu vadošu amatu valsts pārvaldē, kurā nav nepieciešama pielaide valsts noslēpumam, Dienu informēja premjera pārstāvis Andrejs Vaivars.

LTV: Pētersonei-Godmanei pielaidi noslēpumam liedz saņemt draudzība ar Savicki

Latvijas Televīzijas rīcībā esošā neoficiālā informācija liecina, ka Iekšlietu ministrijas (IeM) valsts sekretārei Ilzei Pētersonei-Godmanei pirmās jeb augstākās kategorijas pielaidi darbam ar valsts noslēpumu Satversmes aizsardzības birojs (SAB) varētu nepiešķirt, jo Godmaņu pārim esot draudzīgas attiecības ar energokompānijas Itera Latvija prezidentu Juri Savicki.

Pētersonei-Godmanei šobrīd nav tiesību strādāt ar valsts noslēpuma objektiem

Iekšlietu ministrijas (IeM) valsts sekretārei Ilzei Pētersonei-Godmanei šobrīd nav tiesību strādāt ar valsts noslēpuma objektiem, aģentūrai LETA pastāstīja Satversmes aizsardzības biroja (SAB) preses pārstāve Iveta Maura. Viņa apliecināja, ka IeM valsts sekretārei bija beidzies speciālās atļaujas darbam ar valsts noslēpumu termiņš. Šobrīd SAB vērtē, vai amatpersonai arī turpmāk piešķirt pieeju valsts noslēpumu saturošai informācijai.

LTV: IeM valsts sekretārei Pētersonei-Godmanei var nākties pamest amatu

Ilggadējai Iekšlietu ministrijas (IeM) valsts sekretārei Ilzei Pētersonei-Godmanei nav atjaunota pielaide darbam ar valsts noslēpumu, līdz ar ko viņa, visticamāk, nevarēs turpināt pildīt šos pienākumus, vēsta Latvijas Televīzija, atsaucoties uz informētu avotu valdībā.

Latvija vēl nav saņēmusi solīto naudu par patvēruma meklētāju uzņemšanu

Lai gan pērn, lemjot par patvēruma meklētāju sadali, Eiropas Savienība (ES) bija apņēmusies par viena cilvēka uzņemšanu Latvijai maksāt 6000 eiro, Latvijas budžetā nauda par pirmajiem sešiem uzņemtajiem patvēruma meklētājiem vēl nav nonākusi, otrdien vēstīja telekanāls LNT.Latvijai ar patvēruma meklētāju pārvietošanu sokas gausi, taču tieši pirms diviem mēnešiem uzņemti pirmie seši cilvēki.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide