Laika ziņas
Šodien
Slapjš sniegs
Rīgā -1 °C
Slapjš sniegs
Piektdiena, 28. februāris
Skaidrīte, Justs, Skaidra

Jānis Deinats

Simt cerību pieturu. Latvijas pastkastīšu stāsts

Latvijas pasta simtgadē fotogrāfs Jānis Deinats grāmatā 100 pasta pieturu iemūžinājis vienu no mūsu lauku ainavas tīrradņiem – pastkastītes. Ar neizteiktu vaicājumu, cik ilgi tās vēl stāvēs.

Jānis Deinats: Fotografēšana ir līdzīga makšķerēšanai

"Šī vieta jau ir noasfaltēta [no jauna]," norādot uz vienu no savām bildēm, atklāj fotogrāfs Jānis Deinats, kura izstāde Ainas/XI līdz 27. aprīlim apskatāma Latvijas Fotogrāfijas muzejā. Tajā ir ietvertas divas jaunas bilžu sērijas, kas uzņemtas 2013. gadā un ir izvietojušās katra savā stāvā. Jānis Deinats iesaka kāpt pa trepēm augšā un sākt ar Ainām, kura, kā uzskata pats fotogrāfs, ir par to, ko visprecīzāk var apzīmēt ar angļu vārdu "nothingness" (nekas - red.)

Jāņa Deinata izstāde - noformējums Fabrikas restorānā

No 13.marta līdz maija beigām _Fabrikas restorānā _būs apskatāma Jāņa Deinata izstāde – noformējums, kas tapusi sadarbībā ar iDeal Solutions. Izstādes kuratore ir Elīna Dzelme.Izstādes idejas pamatā ir doma par ikdienu, par lietām, bez kurām mēs nevaram iztikt. Kas ir šīs lietas? Šādu jautājumu uzdod izstādes konceptuālās idejas autors fotogrāfs Jānis Deinats.

Kalnciema kvartālā aplūkojama Jāņa Deinata fotoizstāde

Līdz 11.jūlijam Kalnciema kvartāla Vīnu veikalā un Izstāžu mājā būs apskatāma slavenā fotogrāfa Jāņa Deinata izstāde “Ballītes noformējums (Paliek VII)”, kas ir paša autora izvēlētu darbu kolekcija. Izstāde apskatāma katru dienu no 16.00-22.00, izņemot svētdienas, informē Kalnciema kvartāla pārstāve Una Meiberga.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide