Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Jānis Vilnītis

Vilnītis draud tiesāties, ja Liepāju apvienos ar citām pašvaldībām

Liepājas pašvaldība apsver iespēju vērsties Satversmes tiesā, ja administratīvi teritoriālā reforma tiks īstenota esošajā redakcijā, kas paredz Liepāju apvienot ar apkārtējiem novadiem, intervijā Rietumu radio sacīja Liepājas domes priekšsēdētājs Jānis Vilnītis (LRA).

Liepājas mērs jaunajai valdībai pārmet nolaidību pret novadiem

Jaunā valdība ir izteikta Rīgas valdība, kas koncentrējas tikai uz Rīgu un tās apkārtni, reģionus atstājot novārtā. Ar katru valdības lēmumu tas ir jūtams arvien vairāk, intervijā Rietumu radio sacīja Liepājas domes priekšsēdētājs Jānis Vilnītis (LRA).

Negribētās pārmaiņas Liepājā

Tuvojoties Saeimas vēlēšanām, tuvojas arī brīdis, kad Liepājas domē būtu jānotiek varas maiņai, kuru pēc pašvaldību vēlēšanām ilggadējais mērs Uldis Sesks (Liepājas partija) apsolīja partneriem no Latvijas Reģionu apvienības.

Pārmaiņām Liepājas domē vēl netic

Drīz būs pagājuši 20 gadi, kopš Liepājas mēra amatā ir Uldis Sesks, kurš noskaņots startēt arī nākamajās pašvaldību vēlēšanās 2017. gada jūnijā. Politisko līderu trūkums citu partiju reģionālo nodaļu vadībā un arī pašā Liepājas partijā pagaidām ļauj Seskam joprojām justies daudzmaz droši. Viņa nopietnākais politiskais konkurents, uzņēmējs Jānis Vilnītis domē ir ievēlēts no Reformu partijas, kura darbību jau izbeigusi.

Vilnītis: Ministres pienākumu pildīšanai Kalniņai-Lukaševicai nav vajadzīgs ieskriešanās periods

Reformu partijas (RP) izvirzītajai vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra amata kandidātei Zandai Kalniņai-Lukaševicai ir atbilstoša darba pieredze valsts pārvaldē, lai viņa varētu nekavējoties pilnvērtīgi sākt pildīt ministres pienākumus, aģentūrai LETA atzina RP domes priekšsēdētājs, partijas valdes loceklis un Liepājas pilsētas domes deputāts Jānis Vilnītis, kurš pats atteicās no kandidēšanas ministra amatam.

Vilnītis: Nākamajam VARAM vadītājam pieredzes apgūšanai būs 10 dienas

Nākamajam vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram tradicionālo 100 dienu vietā būs dotas desmit dienas vai pat mazāk, lai apgūtu visus pienākumus, šodien aģentūrai LETA sacīja viens no šī amata kandidātiem, Reformu partijas (RP) valdes loceklis, Liepājas domes deputāts Jānis Vilnītis.

Reformu partijai Sprūdža krēslam pagaidām divi kandidāti

Pilnīgi izslēgts, ka Reformu partija (RP) pēc vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Edmunda Sprūdža atkāpšanās varētu no šī posteņa atteikties par labu kādai citai partijai, laikrakstam Diena uzsvēris Reformu partijas (RP) priekšsēdētājs Edmunds Demiters.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide