Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +1 °C
Daļēji saulains
Trešdiena, 26. februāris
Mētra, Evelīna, Aurēlija

Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi

Pagājušajā gadā aktivizējies Latvijas filmu apmeklējums ārpus Rīgas

Nacionālais Kino centrs janvārī apkopojis iepriekšējā gada statistikas datus filmu nozarē, un 2019. gada dati liecina, ka skatītāju interese par Latvijas filmām nav noplakusi, turklāt ievērojami aktivizējusies filmu izrādīšana ārpus Rīgas, novadu kinoteātros, kinoizrādīšanas vietās un skolās, informēja NKC vecākā referenta Kristīne Matīsa.

DVD formātā izdotas trīs Latvijas filmas

DVD formātā ir izdotas trīs ļoti dažādas Latvijas filmas: pilnmetrāžas animācijas filma Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi un Lote un pazudušie pūķi, un viena no 2018. gada kinoteātru kases grāvējiem – komēdija Kriminālās ekselences fonds, informēja Nacionālā kinocentra pārstāvji.

Video: animācijas filmas Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi aizkadrā

Gaidot režisora Edmunda Jansona animācijas filmasJēkabs, Mimmi un runājošie suņi iznākšanu uz lielajiem ekrāniem 1. februārī, LMT Viedtelevīzija piedāvā ielūkoties multfilmas tapšanas aizkadros un iepazīties ar Jēkaba, Mimmi un citu tēlu ierunātājiem.

Publicēts simtgades filmas Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi treileris

Režisora Edmunda Jansona un studijas Atom Art animācijas filma Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi, kas top Nacionālā Kino centra programmā Latvijas filmas Latvijas simtgadei, pirmizrādi piedzīvos šā gada oktobrī, taču jau tagad filmas veidotāji publicējuši jaunāko filmas treileri, informēja Nacionālā Kino centra pārstāve Kristīne Matīsa.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide