Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Jumava

Kultūras ministrs saņem grāmatas Latvijas kultūras vēsture eksemplāru

Pirmsjāņu laikā, 22.jūnijā, apgāda Jumava pārstāvji tikās ar Kultūras ministru Nauri Puntuli, lai viņa rokās simboliski nodotu grāmatas Latvijas kultūras vēsture eksemplāru. Šis izdevums ir nozīmīgs notikums 21. gadsimta kultūras dzīvē Latvijā un paliekoša vērtība nākamajām paaudzēm.

Klajā nācis monumentāls izdevums Latvijas kultūras vēsture

Apgāda Jumava paspārnē klajā nācis monumentāls izdevums Latvijas kultūras vēsture — visaptverošs, zinātniski akadēmisks vēstījums par kultūras mantojumu un kultūras procesiem Latvijā no gadsimtiem senas pagātnes līdz mūsdienām.

Apgāds Jumava izsludina bērnu grāmatu manuskriptu konkursu

Godinot Pasaules grāmatu dienu, kas tiek svinēta 23. aprīlī, apgāds Jumava izsludina manuskriptu konkursu par labāko bērniem domāto grāmatu, kas mācīs dzīvot zaļāk. Uzvarētāju godalgos ar 1000 euro honorāru un citām balvām informēja izdevniecības pārstāve Līga Sproģe.

Izdevniecību Jumava varētu izslēgt no Londonas grāmatu tirgus Latvijas stenda

Par nelicencētu Džoannas Džo Roulingas sarakstīto Harija Potera grāmatu tirgošanu Latvijā izdevniecībai Jumava varētu liegt dalību šajā pavasarī plānotajā Londonas grāmatu tirgus Latvijas stendā. Apsvērt tādu soli ir gatava Latvijas Grāmatizdevēju asociācija, otrdien vēstīja LNT rīta ziņu raidījums 900 sekundes.

Eduards Veidenbaums. Par spīti grūtiem laikiem

Apgādā Jumava klajā nākusi tautā iemīļotā un populārā dzejnieka Eduarda Veidenbauma dzejas izlase Par spīti grūtiem laikiem, informēja apgāda pārstave Sanda Freimane.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide