Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas

Kaņepes Kultūras centrs

Tiešraidē notiks lasījuma cikla Neierastā literatūra performance par mākslīgo nostalģiju

Ceturtdien, 25. februārī, tiešraidē no Kaņepes Kultūras centra notiks lasījuma cikla Neierastā literatūra cikliska performance THE VOID. Pasākumā tiks apskatīta mākslīgā nostalģija kā mijiedarbība starp dzejnieces Paulas Lūcijas lasītajiem tekstiem un multimākslinieka Kristiana Rozīša audiovizuālo materiālu, informēja pasākuma rīkotāji.

Kaņepes Kultūras centrā notiks spēlēm veltīts festivāls Spēļu Fest

Kaņepes Kultūras centrā no 16. līdz 21. februārim notiks festivāls Spēļu Fest, kas būs veltīts dažāda veida datora un galda spēlēm, spēlētājiem, spēļu izstrādātājiem un spēļošanai. Tā ietvaros tiešsaistē notiks darbnīcas, diskusijas, lekcijas un citi pasākumi.

Tiešraidē no Kaņepes Kultūras centra uzstāsies grupa The Coco’nuts

Piektdien, 27. novembrī, tiešraidē no Kaņepes Kultūras centra otrā stāva zāles uzstāsies grupa The Coco’nuts. Koncertā tiks spēlētas gan jau zināmas oriģināldziesmas, gan skaņdarbi no grupas trešā studijas albuma, kas tiks izdots nākamā gada pavasarī, informēja koncerta rīkotāji.

Kaņepes Kultūras centrā uzstāsies audiovizuālais projekts no ASV Arms and Sleepers

Otrdien, 10. martā, plkst. 21 Kaņepes Kultūras centrā uzstāsies audiovizuālais projekts no Amerikas Savienotajām Valstīm Arms and Sleepers. Koncertā tiks prezentēts devītais studijas albums Safe Area First. Tas ir pirmais no sešiem grupas mūzikas ierakstiem, kas tiks izlaisti līdz šī gada beigām, informēja koncerta rīkotāji.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide