Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +18 °C
Daļēji saulains
Trešdiena, 24. jūlijs
Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne, Kristīna

Kas notiek?

VIDEO: Kas notiek? svinību diena

Laikraksta Diena mūsdienu zināšanu pārbaudes konkursa devītklasniekiem Kas notiek? uzvarētāju svinību diena Rīgā, 2015. gada 27. novembrī, kurā 121 devītklasnieks viesojās pie Latvijas Valsts prezidenta, iepazina Latvijas Republikas Saeimu, kā arī apmeklēja mākslas muzeju Rīgas Birža un vēroja jaunāko kino uz lielajiem ekrāniem kinoteātrī _Kino Citadele. _Dienas noslēgums - apbalvošanas ceremonijā RTU Dizaina centrā.

9. klašu konkursam Kas notiek? pieteikti jau vairāk nekā 1100 skolēnu

Dalībai laikraksta Diena rīkotajā mūsdienu zināšanu pārbaudes konkursā visas Latvijas skolu devīto klašu skolēniem Kas notiek? pieteikumu atklāšanas dienā saņemti jau 74 klašu pieteikumi. Lielākā interese par dalību konkursā ir Vidzemes skolām.

Sākusies pieteikšanās laikraksta Diena konkursam Kas notiek?

Šodien, 16. septembrī sākas pieteikšanās dalībai laikraksta Diena rīkotajā mūsdienu zināšanu pārbaudes konkursā visas Latvijas skolu devīto klašu skolēniem Kas notiek?. Sadarbībā ar Lattelecom tā norise 23. oktobrī tiks translēta jaunajā kanālā 360TV.

FOTO: Sumina konkursa Kas notiek? uzvarētājus

Piektdien vakarā 103 devītklasnieki - laikraksta Diena konkursa devīto klašu skolēniem_ Kas notiek? _uzvarētāji pēc vizītes pie Latvijas Valsts prezidenta Andra Bērziņa Melngalvju namā un Ministru kabineta apmeklējuma, kā arī boulinga spēles pulcējās uzvarētu dienas pasākumā koncertzālē Rīga, kur tika prēmēti konkursa uzvarētāji.

papildināts (17:12) - FOTO: Prezidents sveic zinošākos Latvijas devītklasniekus

Svinīgi tērpi, sasrkanbaltsarkanas lentītes piespraustas pie apģērba un smaidi sejā – šāds skats šorīt pavērās Rīgā pie Melngalvju nama, kur pulcējušies bija vairāk nekā 100 zinošākie Latvijas 9.klašu skolēni un klašu grupas, lai svinētu uzvaru Dienas rīkotajā konkursā Kas Notiek? Tajā šogad kopumā piedalījās 10 340 skolēni no 458 Latvijas skolām.

FOTO: Konkursa Kas notiek? uzvarētāji apmeklē Ministru kabinetu un spēlē boulingu

Piektdien 103 devītklasnieki - laikraksta Diena konkursa devīto klašu skolēniem_ Kas notiek? _uzvarētāji svin uzvarētāju dienu Rīgā, kura tika atklāta ar vizīti pie Latvijas Valsts prezidenta Andra Bērziņa Melngalvju namā.Uzvarētāju dienā devītklasnieki viesosies arī Latvijas Republikas Ministru kabinetā, kā arī kopīgi izklaidēsies boulinga un izklaides centrā Fantasy Park, savukārt svinīgā uzvarētāju apbalvošana notiks nesen atjaunotajā koncertzālē Rīga.

Zināmi konkursa Kas notiek? uzvarētāji

Šodien paziņojam laikraksta Diena rīkotā konkursa devīto klašu skolēniem Kas notiek? 15. jubilejas gada uzvarētājus. Konkursā šogad piedalījās 10 340 devītklasnieku no 458 Latvijas skolām. Pateicoties inovatīvā komunikāciju uzņēmuma Lattelecom atbalstam, šogad konkurss pirmo reizi vēsturē notika interaktīvi Lattelecom interneta televīzijā. Ar prieku paziņojam, ka konkursa rezultāti pierāda – 9. klašu skolēni ir aktīva, zinoša sabiedrības daļa, kura seko līdzi svarīgajam Latvijā un pasaulē. 

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide