Laika ziņas
Šodien
Migla
Trešdiena, 10. augusts
Inuta, Brencis, Audris

Katrīna Gupalo

Apskauj mani! Osokina Brīvības festivāls Ukrainai – satikšanās un palīdzības platforma

"Krievijas iebrukums un karadarbība Ukrainā mainīs pasauli – bet kā, tas ir atkarīgs no mums katra. Šobrīd spēks ir ne tikai ieročiem, ne tikai valstu līderiem, bet arī jebkuram cilvēkam, kurš ar savu balsi – dzīvu vai virtuālu, ar savu palīdzību, atbalstu un lēmumiem var ietekmēt notiekošo," pianists Andrejs Osokins stāsta, kāpēc viņa izveidotais, ikgadējais festivāls šogad ir Brīvības festivāls Ukrainai.

Katrīna Gupalo un Normunds Rutulis radījuši remiksu dziesmai Par pēdējo lapu

Pagājušā gada rudenī dziedātāja un pianiste Katrīna Gupalo publicēja savu versiju Raimonda Paula hitam Par pēdējo lapu. Nu šai dziesmai sadarbībā ar Normundu Rutuli jeb N’Works tapusi jauna, dejojamāka versija. "Tā lieliski piestāvēs, sagaidot pavasari, kurš šogad tuvojas ar īpašām cerībām," sola mākslinieki.

Katrīna Gupalo izdod Imanta Kalniņa mūzikas albumu 7 skumjas zvaigznes

Dziedātāja un pianiste Katrīna Gupalo laidusi klajā Imanta Kalniņa mūzikas albumu 7 skumjas zvaigznes. Tajā iekļautas 15 dziesmas, tai skaitā trīs no tām ir angļu valodā ar Ojāra Ērika Kalniņa vārdiem. Līdz ar albumu publicēts arī Amerikā filmēts mūzikas video dziesmai Take It or Leave It, informēja mūziķes pārstāvji.

Kultūras vietā Tu jau zini kur notiks Katrīnas Gupalo dzimšanas dienas koncerts

Piektdien, 17. jūlijā, plkst. 20 Tallinas ielas kvartāla angārā Tu jau zini kur notiks mūziķes Katrīnas Gupalo dzimšanas dienas koncerts. Šajā vakarā mūziķe pirmo reizi radīs performances kopā ar horeogrāfi Laumu Bergu, elektroniskās mūzikas guru Orioli un trompetistu Kristianu Kalvu, informēja mūziķes pārstāvji.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide