Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Koknese

Pasaules skaistākā vieta Koknesē

Koknese ir vieta, kurā var nokļūt ar vilcienu vai autobusu, bet asu izjūtu cienītāji var braukt pa Tīnūžu–Kokneses psiho šoseju, kura pulcina nojūgušos autovadītājus, kam lielāka prieka par apdzīšanu nav. Ja kas, reiz veicu eksperimentu un uz Rīgu ar auto braucu pa veco šoseju", kas šķērso arī dažas apdzīvotas vietas.

Kļava mudina amatpersonas katru izvaroto bērnu uztvert kā savu un attiecīgi rīkoties

Vardarbība pret bērnu kļūst par normu, no tās var atturēt tikai bailes no barga soda, telekanālam LNT pēc Kokneses gadījuma, kur no seksuālas vardarbības cietusi desmit mēnešus veca meitenīte, pauda bērnu ārsts Pēteris Kļava. Viņš arī norāda, ka pedofīlijas gadījumi, par kuriem uzzina sabiedrība, ir aisberga redzamā daļa.

VARAM neiebilst pret pašvaldību plāniem apsaimniekot Daugavu

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) neiebilst pret vairāku pašvaldību plāniem kopīgi apsaimniekot to teritorijā esošo Daugavu, aģentūru LETA informēja VARAM Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Kristīne Kļaveniece.

Sešos novados notiks bruņoto spēku karavīru nodarbības

Sešu novadu teritorijās - Ogrē, Aizkrauklē, Jaunjelgavā, Koknesē, Skrīveros un Ērgļos no 24.novembra līdz 28. novembrim paredzētas bruņoto spēku karavīru nodarbības, informē Ogres pašvaldība.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide