Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Koncertzāle

Koncertzāli atkal plāno uz AB dambja

Nacionālā koncertzāle ir Kultūras ministrijas (KM) galvenā prioritāte attiecībā uz ministrijas infrastruktūru. Par tās nepieciešamību jau runā vairāk nekā desmit gadu. Šobrīd no vairākām iecerēm par atrašanās vietu un sadarbības modeļiem ministrija atsakās, vienlaikus atkal aktuāls ir plāns par koncertzāles būvniecību uz AB dambja Rīgas centrā.

Gors - emocionāls, intelektuāls un finansiāls reģiona ieguvums

Rēzeknes daudzfunkcionālais centrs jeb Latgales vēstniecība Gors Latgalei ir gan emocionāls un intelektuāls, gan finansiāls ieguvums, šodien, aizvadītā Eiropas Savienības (ES) struktūrfondu plānošanas perioda noslēguma pasākumā, stāstot par Goru kā vienu no ES naudas ieguvējiem, sacīja tā vadītāja Diāna Zirniņa.

Lielā dzintara dzidrā skaņa Liepājā

Šis ir gadsimta sapņa īstenojums - Liepājas simfoniskā orķestra (LSO) vadītājs Uldis Lipskis priecājas par Liepājas jaunās koncertzāles Lielais dzintars atklāšanu, kuru sestdien un svētdien aizsāka koncertu sērija jaunā koncertnama kamerzālē.

LZA pauž bažas par koncertzāles Rīga drošību

Latvijas Zinātņu akadēmijā (LZA) izvietotā koncertzāle Rīga varētu nebūt droša, otrdien Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijā pauda LZA valdes priekšsēdētājs Valdis Kampars.

Ieskanas Staļina baznīca

Pēc vairāk nekā četrdesmit aizmirstības gadiem 1955.gadā būvētajā Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) augstceltnē, kas tautā dēvēta gan par "kolhoznieku namu", gan "Staļina baznīcu", atjaunota tās kādreizējā koncertzāle. Tā nosaukta Rīgas vārdā, un ar privātu uzņēmēju atbalstu to atjaunojis Latvijā neviennozīmīgi vērtētais, ar avantūrista slavu apveltītais producents Juris Millers.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide