Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Kremerata Baltica festivāls

Latvijas koncertdzīves ābolu ķocis: Devītais Kremerata Baltica festivāls

Latvijas koncertdzīves ābolu ķocis. IX Kremerata Baltica festivāls Jubilejas serenādes 5. līdz 8. jūlijs Siguldā, 9. jūlijs Rīgā. Vērtējums piecu punktu skalā.*Inese Lūsiņa * ***Mans īpašais atklājums ir viesis Mario Brunello. Tik valdzinoši dabisks viņš bija J. Haidna čella koncerta klasiskajā vitalitātē, kurai «uzmet garu», pats diriģēdams.

Recenzija par Kremerata Baltica Jubilejas serenādēm Rīgā

Ar koncertu Rīgā, Lielajā ģildē 2012. gada 9. jūlijā noslēdzies devītais kamerorķestra Kremerata Baltica festivāls; vijolnieka Gidona Krēmera izveidotās latviešu, lietuviešu un igauņu atskaņotājmākslinieku muzikālās vienības ikgadējam koncertu ciklam šoreiz tika dots nosaukums Jubilejas serenādes ar papildus pieteikumu - _Iepazīstot Mečislavu Veinbergu.

Andris Poga diriģēs Kremerata Baltica festivāla noslēguma koncertā

Diriģents Andris Poga, kurš kopš šā gada aprīļa ir Bostonas simfoniskā orķestra diriģents, ir ieradies Latvijā, lai jau pēc dažām dienām pievienotos Kremerata Baltica festivāla programmās pēkšņi saslimušās diriģentes Joanas Malvicas vietā.Kā pastāstīja Baltijas kamerorķestra Kremerata Baltica direktore Ingrida Zemzare, Andris Poga kopā ar itāļu čellistu un diriģentu Mario Brunello piedalīsies festivāla Noslēguma koncertā Siguldā (8.

Kremerata Baltica festivāls šogad Gidona Krēmera un orķestra jubilejas zīmē

Šogad no 5. līdz 8. jūlijam Siguldā ar noslēguma koncertu Rīgā, Lielajā ģildē 9.jūlijā norisināsies devītais Kremerata Baltica festivāls Jubilejas serenādes, informēja festivāla rīkotāji.Festivāla galvenie solisti ir pasaulslavenais vijolnieks Gidons Krēmers un Baltijas orķestris Kremerata Baltica, kā arī festivāla viesi - Hamburgas Valsts operas soliste, soprāns Inga Kalna, itāļu čellists un diriģents Mario Brunello, pianisti Daniils Trifonovs, Reinis Zarinš, ģitārists Daniele Sardone un diriģente Joana Malvica.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide