Piektdiena, 19. aprīlis
Vēsma, Fanija

Krists Neilands

Neilands izcīna 21. vietu prestižā Tirreno – Adriatico kopvērtējumā

Svētdien ar Toma Skujiņa komandas biedra Džonotana Milana uzvaru Itālijā noslēdzies prestižais UCI pasaules tūres daudzdienu velobrauciens Tirreno – Adriatico. Tūres kopvērtējumā uzvarēja dānis Jonass Vingegords, bet no abiem Latvijas riteņbraucējiem Krists Neilands izcīnīja respektablo 21. pozīciju, kamēr Tomam Skujiņam 45. pozīcija, informē Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

Kritiens un cīņa par uzvaru

Krists Neilands (28) ir pamanāms slavenajā Tour de France velobraucienā, savukārt Toms Skujiņš (32) šogad lieliski brauca Giro d’Italia sacensībās.

Distance nedaudz par garu

Neilands Tour de France posmā finišē ceturtais un nopelna jaunu līgumu.

Iespēju būs diezgan daudz

Riteņbraucējs Neilands sestdien trešo reizi sāks prestižo Tour de France velobraucienu.

Neilands turpina braukt jaudīgi un ieņem 21. vietu Dwars door Vlaanderen klasikā

Krists Neilands (Israel Premier Tech) trešdien Beļģijā demonstrēja ļoti aktīvu sniegumu un finišēja 21. vietā pasaules tūres viendienu velobraucienā Dwars door Vlaanderen. Otro uzvaru pēc kārtas Beļģijā svinēja Jumbo Visma riteņbraucējs Kristofs Laports, vēsta Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

Neilands Besēžas velobrauciena pirmajā posmā finišē 17. vietā

Ar 162 kilometru garo pirmo posmu vējainos laika apstākļos Francijā sācies UCI 1. kategorijas daudzdienu velobrauciens Etoile de Besseges. Uzvaru spraigā finiša spurtā pret kalnu svinēja beļģu jaunais talants Arno De Lī. No Latvijas sportistiem Krists Neilands finišēja 17. vietā, kamēr Toms Skujiņš savu darbu komandas labā paveica līdz noslēdzošajam kāpumam, sekmējot Madsa Pedersena otro vietu.

Neilandam lielisks sezonas starts: piektā vieta Marseļas lielajā balvā

Svētdien Francijā savu sezonas pirmo startu aizvadījis Latvijas izlases un Israel Premier Tech komandas riteņbraucējs Krists Neilands, kurš izcīnīja augsto piekto vietu UCI 1.1. kategorijas velobraucienā Marseille GP. UCI līmeņa startus aizvadījuši arī Emīls Liepiņš un Līna Svarinska, vēsta Latvijas Riteņbraukšanas federācija.