Laika ziņas
Šodien
Migla
Otrdiena, 27. februāris
Līva, Līvija, Andra

Laikmetīgās mākslas centrs Kim?

Kim? izsludina Open Call 2024 izstāžu konkursu

Līdz 25. februārim Kim? Laikmetīgās mākslas centrā ir skatāmas trīs jauno mākslinieču un kuratores veidotas izstādes, kas tapušas konkursam Kim? Open Call 2023. Šo izstāžu izskaņā Kim? izsludina nākamo – Open Call 2024 – konkursu jaunās paaudzes māksliniekiem, autoru kolektīviem un kuratoriem, kura uzvarētājam būs iespēja īstenot izstādi Kim? izstāžu zālē.

Četras dienas norisināsies izstāde-mākslas tirgus akcija Black Market '23

Ceturtdien, 7. decembrī, no 18.00 līdz 21.00 Kim? tiks atklāta Laikmetīgās mākslas centra rīkotā izstāde–mākslas tirgus akcija Black Market '23, kas no 7.līdz 10. decembrim būs apskatāma Kim? topošajā jaunajā adresē Hanzas ielā 22 un tiešsaistē, informēja izstādes rīkotāji.

Konkursā Kim? Open Call 2023 uzvar trīs izstāžu projekti

Laikmetīgās mākslas centrs Kim? ir nosaucis konkursa Kim? Open Call 2023 laureātus. Šogad tika saņemts līdz šim vislielākais pieteikumu skaits ar saistošu un aktuālu saturu, un par uzvarētājām paziņotas trīs izstāžu ieceres – Annemarijas Gulbes Gribi tici, gribi netici, Karlīnas Mežeckas Trausluma arhīvs un Ievas Jakušas un Gundegas Straubergas Mazcenas Rīga. Izstādes tiks atklātas Kim? šī gada nogalē

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide