Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā -1 °C
Skaidrs
Pirmdiena, 4. marts
Alise, Auce, Enija

Latvijas dabas muzejs

Dabas muzejā notiks Māras Zālītes grāmatas bērniem Tango un Tūtiņa sēnēs atvēršanas svētki

Sestdien, 16. septembrī, pulksten 12.00 Latvijas Nacionālajā dabas muzejā notiks Māras Zālītes grāmatas Tango un Tūtiņa sēnēs atvēršanas svētki, kuros piedalīsies grāmatas autore Māra Zālīte, māksliniece Anete Bajāre-Babčuka, redaktore Inese Zandere, Kvadrifrona aktieri Ance Strazda, Klāvs Mellis un Latvijas Dabas muzeja mikoloģe Diāna Meiere, informēja izdevniecības Liels un mazs direktore Alīse Nīgale.

Visdabīgākais nacionālais

Latvijas Dabas muzejs glabā dabaszinātniskas liecības par Latviju no divus miljardus gadu senas pagātnes līdz mūsdienām. Kopš šāgada septembra – nacionālā muzeja statusā.

Putnu mēnesī Dabas muzejā atklās divas izstādes

Latvijā aprīlī dažādu vides izglītības organizāciju pasākumos tiek atzīmētas Putnu dienas. Arī Dabas muzejā visu mēnesi notiks dažādi pasākumi, un jau šonedēļ tiks atklātas divas putnu tēmai veltītas izstādes, portālam Diena.lv pavēstīja muzeja pārstāvji.

2016. gada dzīvnieks - āpsis

Par 2016. gada dzīvnieku izvēlēts āpsis (Meles meles), kas ir viens no lielākajiem plēsēju kārtas sermuļu dzimtas dzīvniekiem Latvijā, portālam Diena.lv pavēstīja Latvijas Dabas muzejs.

Gada dzīvnieks 2015 - meža cūka

Par 2015. gada meža dzīvnieku nominēta meža cūka, portālu Diena.lv informēja Latvijas Dabas muzeja pārstāve Jolanta Bimbare.

Šogad odi arī rudenī

Siltais un mitrais laiks, kas sekoja karstajai un sausajai vasarai, augusta beigās un septembra sākumā veicinājis odu savairošanos.

Dabas muzejā atklāta fotoizstāde Vilks Igaunijā

Lai godinātu pelēko vilku, Latvijas Gada dzīvnieku 2014, Dabas muzejā atklāta izglītojoša fotoizstāde Vilks Igaunijā, kurā skatāmas mūsu ziemeļu kaimiņu zemē novērotās un fiksētās liecības par vilku gaitām, portālu Diena.lv informēja Latvijas Dabas muzeja pārstāve Polīna Šķiņķe.Igaunijā, līdzīgi kā Latvijā, vilks joprojām ir pretrunīgi vērtēts dzīvnieks.

Nākamnedēļ Dabas muzejā - krāšņa orhideju izstāde

No 24. līdz 28. aprīlim Latvijas Dabas muzejā izstādē būs apskatāma krāšņa orhideju un tilandsiju izstāde, kas tapusi sadarbībā ar Latvijas Orhideju un eksotisko augu draugu asociāciju. Izstādes ietvaros notiks arī vairāki izglītojoši pasākumi – apmeklētāji varēs noklausīties lekcijas un apmeklēt meistarklasi orhideju stādīšanā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide