Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +11 °C
Skaidrs
Trešdiena, 8. aprīlis
Dana, Dans, Danute, Edgars

Latvijas karogs

Vēlas palielināt sodu par karoga nepareizu izgatavošanu

Ar plānotiem grozījumiem Latvijas valsts karoga likumā tiek plānots būtiski palielināt sodu, kas paredzēts par Latvijas karoga nepareizu izgatavošanu un izplatīšanu, lasāms plānoto grozījumu anotācijā.

Turpmāk varēs sodīt arī par karoga attēla zaimošanu

Turpmāk arī par dekoratīvos nolūkos lietota Latvijas valsts karoga vai karoga attēla zaimošanu pienāksies sods - šādus grozījumus Latvijas valsts karoga likumā ceturtdien, 6. septembrī, galīgajā lasījumā atbalstīja Saeima. Līdz šim ar sodu bija jārēķinās par karoga zaimošanu vai klajas necieņas izrādīšanu pret to. Pēc grozījumu stāšanās spēkā būs jāatbild arī par karoga attēla zaimošanu.

LVRTC tornī pirmo reizi pacelts valsts karogs

Par godu valsts svētkiem Latvijas Valsts radio un televīzijas centra (turpmāk – LVRTC) teritorijā esošajā tornī Rīgā, Ērgļu ielā 7 ir pacelts valsts karogs. Šī ir pirmā reize kopš torņa uzbūvēšanas, kad tajā ir pacelts valsts karogs.

Uz AB dambja uzstāda valstī augstāko un lielāko Latvijas karoga mastu

Rīgā uz AB dambja uzstādīts monumentālā Latvijas karoga 60 metrus augstais karoga masts, pirmo reizi testēšanas nolūkā tajā paceļot arī 20x10 metrus lielo Latvijas karogu. Līdz ar karoga masta uzstādīšanu, projekta būvniecība ieiet noslēdzošajā fāzē – tuvākajās nedēļās eksperti veiks lielizmēra karoga masta slodžu pārbaudes un mērījumus. Tāpat arī tiks veikti teritorijas labiekārtošanas darbi.

Monumentālo Latvijas karogu uz AB dambja apsaimniekos pašvaldība

Pēc monumentālā Latvijas karoga uz AB dambja izbūves un nodošanas ekspluatācijā Rīgas pašvaldība to pieņems dāvinājumā no biedrības Latvijas karogs un nodrošinās tā turpmāko uzturēšanu un apsaimniekošanu, šodien vienojās Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas deputāti.Karoga izbūvi nodrošinās biedrība, kura visas darbības projekta realizācijai veic kā Rīgas pašvaldības pilnvarnieks.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide