Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Lauris Reiniks

Muzikālajā raidījumā Dziesmustāsti uzstāsies Samanta Tīna, Carnival Youth un Lauris Reiniks

Jau no 18. maija vakara plkst. 21.30 lietotnes Shortcut abonementiem pieejama jauna muzikāli biogrāfiska stāstu sērija Dziesmustāsti, kurā uzstāsies Samanta Tīna, Carnival Youth un Lauris Reiniks. Kopā ar katru no Dziesmustāstu varoņiem intīmā gaisotnē mūzika iegūs padziļinātu skanējumu, dziesmas papildus ietērpjot stāstos – piedzīvojumos un atmiņās par savas karjeras sākumu, dziesmu rašanos, koncerttūru aizkulisēs piedzīvoto, grūtiem un pacilājošiem mirkļiem mūziķu dzīvē, informēja raidījuma veidotāji.

VIDEO: Lauris Reiniks sadarbībā ar Ivaru Zviedri izdod dīvaini mierīgas dziesmas videoklipu

Turpinoties pašizolācijas un mājās palikšanas laikam Latvijā un pasaulē, mūziķis Lauris Reiniks klausītāju un skatītāju vērtējumam nodod savu jauno dziesmu un mūzikas video ar nosaukumu Dīvaini mierīgi. Dziesmas videoklipā ir satikušās Reinika mūzika un ainas no režisora Ivara Zviedra topošās dokumentālās filmas, informēja mūziķa pārstāvji.

VIDEO: Reiniks muzicējis ar Igaunijas premjera sievu

"Igaunijas premjera kundze ir ļoti saistīta ar Latvijas kultūru, jo viņa dzied kopā ar mūsu populāro dziedātāju Lauri Reiniku," pēc tikšanās ar jauno Igaunijas premjerministru Tāvi Reivasu (Taavi Rõivas) atklāja Ministru prezidente Laimdota Straujuma (Vienotība).

Koncertprogrammā Mirdzot šķēpiem tiksies mūziķi un sportisti

Otrdien, 5.martā, plkst.19 koncertzālē Baltais flīģelis plkst.19 uz koncertzāles skatuves koncertprogrammā Mirdzot šķēpiem tiks pulcināti mūziķi un sportisti Ingus Pētersons, Mārtiņš Circenis, Lauris Reiniks, Andris Kivičs, Paula un Miks Dukuri, Martins un Tomass Dukuri, Afanasijs Kuzmins, Līna Mūze, Zintis Ekmanis, kā arī Vidzemes kamerorķestris undiriģents Andris Veismanis.

Pavasara sadziedāšanās cīņa Koru Kari 3 ir klāt!

TV3 šova Koru Kari 3 pirmais raidījums notiks jau 3.martā plkst.20. Atklāšanas reizē šova vadītāji Anna Rozīte un Lauris Reiniks skatītājus iepazīstinās ar septiņiem koriem un to vadītājiem. Dziedātāji pārstāvēs visus Latvijas novadus, lai deviņu nedēļu ilgā muzikālā sacensībā mērotos spēkiem jeb balsīm un dziesmām.

FOTO: Tuvojas TV3 šovs Koru kari

Jau pavisam drīz sāksies skatītāju iecienītais TV3 veidotais šovs Koru kari3, kura vadība šoreiz uzticēta mūziķim Laurim Reinikam un raidījuma Kinomānija vadītājai Annai Rozītei.

Sestdien Mežaparkā - trešais pikošanās čempionāts

Sestdien,19. janvārī, atzīmējot Pasaules Sniega dienu, Mežaparkā tiks rīkots trešais Latvijas Pikošanās čempionāts. Pasākuma laikā čempionāta dalībnieki varēs piedalīties dažādās ziemas sporta aktivitātēs, kā arī kopā ar Lauri Reiniku iemācīties ziemas neoficiālo himnu Piko, piko vēl.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide