Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +9 °C
Apmācies
Sestdiena, 13. aprīlis
Egils, Egīls, Nauris

Leons Bemhens

Rīgas satiksmes dāsnāk algotie konsultanti: žurnālists, divi domnieki un Rīgas vēlēšanu komisijas vadītājs

Līdz nākamās nedēļas beigām Rīgas satiksme tiesā iesniegs prasību pret bijušo valdes priekšsēdētāju Leonu Bemhenu un vēl trim bijušajiem valdes locekļiem. Pamatojums: 16 fiktīvu konsultantu nodarbināšana, par ko aizdomas radušās Rīgas satiksmes piesaistītajam advokātu birojam. Latvijas Televīzijas raidījums de facto noskaidroja, ka dāsnāk atalgotie no šī saraksta ir bijušais žurnālists Konstantīns Gaņins, kādreizējie Rīgas domes deputāti Nikolajs Zaharovs (Saskaņa) un Andris Bērziņš (GKR), kā arī Rīgas vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Juris Kokins (GKR).

Bemhena alga pērn pieaugusi par 16,4%

Bijušais pašvaldības pasažieru pārvadātāja Rīgas satiksme valdes priekšsēdētājs Leons Bemhens pērn uzņēmumā nopelnījis 76,8 tūkstošus eiro, kas ir par 16,4% vairāk nekā gadu iepriekš, liecina Valsts ieņēmumu dienestā iesniegtā Bemhena amatpersonas deklarācija.

Arī Bemhens iet cietumā

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa šodien SIA Rīgas satiksmes (RS) iepirkumu lietā piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu bijušajam ilggadējam uzņēmuma valdes priekšsēdētājam Leonam Bemhenam.

Tiesa jau trešo stundu lemj par Bemhena apcietināšanu

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa jau trešo stundu lemj par Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) lūgumu piemērot apcietinājumu bijušajam pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" (RS) valdes priekšsēdētājam Leonam Bemhenam.

Opozīcijai beidzot iespēja iztaujāt RS vadītāju Bemhenu

Rīgas domes opozīcijas deputātiem gandrīz gadu pēc stāšanās amatā beidzot izdevies satikt SIA Rīgas satiksme (RS) valdes priekšsēdētāju Leonu Bemhenu. Deputāti Bemhenu satika Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejas izbraukuma sēdes laikā, kura šodien notika RS 5. tramvaju depo Brīvības ielā. Sēdes sākumā deputāti tika iepazīstināti ar uzņēmuma darbības rādītājiem un dažādiem statistikas datiem, kā arī tika izrādīti jaunie zemās grīdas tramvaji un jaunie Solaris Urbino autobusi. Pirms jautājumu sesijas opozīcija gan lūdza piešķirt kādas telpas, kur sēde varētu notikt "pie galda un normālos apstākļos", taču telpas atrastas netika un Bemhena iztaujāšana notika turpat depo tehniskajās telpās.

Bemhens: Rīgā braukšanas biļetes cena paliks 1,2 eiro apmērā

Rīgas satiksmes (RS) sabiedriskajā transportā braukšanas biļetes cena saglabāsies 1,2 eiro apmērā un to nav plānots mainīt neskatoties uz Valsts kontroles (VK) operatīvajā revīzijā secināto par nelietderīgiem un pat izšķērdīgiem galvaspilsētas sabiedriskā transporta uzņēmuma tēriņiem, otrdien LNT raidījumā 900 sekundes sacīja RS valdes priekšsēdētājs Leons Bemhens. 

Rīgas satiksme nepiekrīt VK pārmetumiem

Sniegtajā atzinumā par veikto revīziju _Rīgas satiksmē saistībā ar noteiktā braukšanas tarifa aprēķināšanas pamatotību no 2014.gada 1.janvāra Valsts kontrole (VK) nav konstatējusi nekādus pārkāpumus, kuri būtu pretrunā ar Latvijas normatīvajiem aktiem, portālam Diena.lv_ norādīja Rīgas satiksmē. 

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide