Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Mācības

Sākta pieteikšanās skolotāju izglītības projektam Mācītspēks

No pirmdienas, 19. oktobra, ikvienas nozares speciālists var pieteikties vērienīgajā skolotāju izglītības projektā Mācītspēks, lai apgūtu skolotāja profesiju un vienlaikus uzsāktu darbu skolā, pievienojoties Latvijas skolotāju saimei kā viens no 100 jauniem pedagogiem. Projekta kandidāti var pieteikties līdz 14. decembrim.

Skolēni var atgriezties klasēs

Modeli, kas atļauj sākumskolas bērniem zinību apguves procesu pilnībā organizēt klasē, bet 7. līdz 12. klasē (arī profesionālajā izglītībā) 20% mācību laika īstenot ar attālinātā mācību procesa elementiem, Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) apzīmējusi kā plānu A, uzsverot, ka tas nenozīmē drošības pasākumu ignorēšanu. Izglītības iestādes dibinātājam un vadītājam būs jānodrošina savlaicīga informācija, jāievēro higiēnas un distancēšanās prasības un jāseko līdzi izglītojamo un darbinieku veselības stāvoklim.

IZM rosina noteikt trīs mācību procesa īstenošanas modeļus

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) piedāvā noteikt trīs mācību procesa īstenošanas modeļus, paplašinot iespējas izmantot attālināto nodarbību elementus, intervijā TV3 raidījumā 900 sekundes skaidroja izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska (JKP).

VUGD mācībās imitēs naftas produktu noplūdi Buļļupē

Piektdien, 24.jūlijā, plkst. 10.00 Buļļupē, pretī Kapteiņu ielai, Rīgā, notiks Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) organizētās praktiskās mācības, kurās imitēs naftas produktu noplūdi ūdenī, portālu Diena informē VUGD.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide