Laika ziņas
Šodien
Migla
Otrdiena, 27. februāris
Līva, Līvija, Andra

Māra Upmane-Holšteine

Astronaute arēnas kalnā

Astro’n’out dvēsele Māra Upmane-Holšteine (39) par nākamo nodaļu grupas dzīvē, meiteņu spēku, dziedāšanu ar salauztu sirdi un par pateicību Ķibildam

TV šovu Koru kari 3 vadīs Lauris Reiniks un Anna Rozīte

Gaidot XXV Vispārējos latviešu dziesmu un XV deju svētkus, kas šovasar pieskandinās Latviju, koristi aicināti iesildīties un apliecināt dziedāt prasmi šovā Koru Kari 3. Nedēļas garumā no 28.janvāra talantīgi un mūziku mīloši koristi tiek gaidīti šova atlasēs, kas norisināsies Latvijas lielākajās pilsētās,informē TV3 pārstāve Marta Zandersone.

Janvārī un februārī notiks Mārtiņam Freimanim veltīti koncerti

Janvārī un februārī dažādās Latvijas pilsētās notiks Mārtiņam Freimanim veltīti koncerti, kuros Mārtiņa draugi kopīgi dalīsies dziesmās, dzejā un atmiņās par Mārtiņu. Koncertu sērijai dots nosaukums _[Ie]vērojot klusumu, _un tā

Te būs tā smieklīgā vieta! Intervija ar grupas Asto'n'out līderi Māru Upmani-Holšteinu

"Visiem lauvām uznāk zaķīša posmi ar šaubām un pārdomām – it īpaši māksliniekiem, kuri gandrīz visu laiku šaubās, vai ir pareizais virziens, vai ir pareizais formulējums," pēc jaunā albuma Lauvas izdošanas saka grupas Astro’n’out līdere Māra Upmane-HolšteinePirms četriem gadiem grupas Astro’n’out akustiskā albuma Astro’Acoustic dizainu "nopēdoja" aitiņas un japāņu rakstnieka Haruki Murakami fane Māra Upmane-Holšteine dziedāja: "Esmu aita, kuru saskaitīt, kad nenāk miegi.

Grupai Astro'n'out jauns singls Tuvāk

Nedēļu pirms albuma iznākšanas grupa Astro’n’out publisko jau ceturto singlu no topošā albuma. Dziesmas nosaukums - Tuvāk.

bū-š ieraksta kopīgu dziesmu ar Māru Upmani-Holšteinu

Hiphopa izpildītājs bū-š kopā ar grupas Astro’n’out solisti Māru Upmani-Holšteinu ierakstījuši dziesmu ar nosaukumu _Ir vērts._Ideja par kopīgu skaņdarbu abiem mūziķiem radusies jau vairākus gadus atpakaļ, kad tika izvēlēta mūzika, bet sadarbība palika idejas līmenī, līdz beidzot šogad dziesma pabeigta un iekļauta bū-š jaunajā studijas albumā Sēdies krēslā, portālam Diena.lv stāsta projekta pārstāvji.Dziesmas muzikālo noformējumu veidojis hiphopa mākslinieks un producents Gustavo, savukārt bū-š ir teksta un idejas autors.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide