Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Mazuļi

Pienācis īstais laiks doties raudzībās uz Rīgas Zooloģisko dārzu

Pirmo saulaino un puslīdz silto dienu pēc tam, kad lietus, vējš un gaisa temperatūra bija sarīkojuši piketu vasarai, izmantoju, lai tiktos ar Rīgas Zooloģiskā dārza runasvīru Māri Lielkalnu. Viņš piedāvā "apskatīt divus zaķus vienā reizē", pavērojot arī dzīvnieku barošanas demonstrācijas, kas līdz 31. augustam zoodārzā katru dienu notiek no plkst. 11.45 līdz 14.15. 

VIDEO: Beidzot var apskatīt Rīgas zoodārzā dzimušos tīģerēnus

Rīgas zooloģiskajā dārzā 13. augustā Amūras tīģerienei Katrīnai piedzima divi mazuļi - Tors un Odins, kurus ikviens varēs apskatīt arī klātienē. Tīģerēni plašākai publikai tika slēpti, lai publikas spiediens netraucētu mazuļu attīstībai, vēsta ievietotā informācija Rīgas Zooloģiskā dārza mājaslapā.

FOTO: Līgatnes dabas takās piedzimuši četri alnēni

Kad alnēni paaugsies lielāki un spēcīgāki, viņi sekos savām mammām un iepazīsies ar tuvāko apkārtni. Pašlaik Saulcerītes un Mildiņas bērni ir tieši mēnesi veci un mātes tos sākušas vadāt pa aploku, ierādot, kur aug labākā zāle un kur atrodami gardākie kārklu zari. Alnēni ir ziņkārīgi un rotaļīgi. Šajā laikā aļņu mazuļi būs apskatāmi arī Līgatnes dabas taku apmeklētājiem.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide