Laika ziņas
Šodien
Pērkona negaiss

Olas

Dari pats: Olu krāsošana

Ir dažādas olu krāsošanas metodes, bet vislabākās jau, protams, ir dabiskās. Brūnas, pelēkas, zilganas un dzeltenīgas olas varam iegūt itin vienkārši, bet kā tikt pie zaļām?

Saindēto olu skandāls skāris jau 45 valstis

Saindēto olu skandāls izplatījies uz 45 valstīm, tostarp skāris 26 Eiropas Savienības (ES) dalībvalstis, otrdien paziņojis ES veselības komisārs Vītenis Andrjukaitis.

Latvijas Olu ražotāju asociācija: Pērkot olas, katrs pats var izvēlēties

"Nešaubos, ka mēs visi vēlamies nodrošināt dzīvniekiem aizvien labākus dzīves apstākļus, bet pieprasot veikaliem netirgot sprostos turētu vistu olas, aktīvistu grupa vēlas izdarīt izvēli visas sabiedrības vārdā, neņemot vērā cilvēku iespējas. Mēs nedrīkstam ignorēt faktu, ka brīvībā turētu vistu olas maksā vismaz uz pusi dārgāk, un ne mazums Latvijas cilvēku to vienkārši nevar atļauties," skaidro Latvijas Olu ražotāju asociācijas vadītāja Solvita Gulbe.

Beļģija: Nīderlande saindētās olas konstatējusi jau novembrī

Nīderlandes varasiestādes jau novembrī zinājušas, ka daļa olu valstī bijušas saindētas ar cilvēka veselībai bīstamo insekticīdu fipronilu, taču tās nav laikus informējušas par to citas Eiropas valstis, trešdien paziņoja Beļģijas lauksaimniecības ministrs Denī Dukarms.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide