Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Pikets

Piketos Maskavā pieprasa godīgas vēlēšanas

Krievijas galvaspilsētā Maskavā sestdien notiek vairāki individuālie piketi, pieprasot godīgas vēlēšanas un protestējot pret politiskajām represijām, vēsta radio Eho Moskvi.

LR žurnāliste pēc piketā piedzīvotā uzbrukuma policijā nevērsīsies

Sestdien piketā "pret masu imigrāciju" pie Brīvības pieminekļa uzbrukts Latvijas Radio žurnālistei, aģentūrai LETA apliecināja Latvijas Radio Ziņu dienestā.Tiešraides laikā, kurā radio klausītājiem stāstīts par piketu, žurnāliste pagrūsta un viņai iesists pa vēderu. Traumas viņai neesot nodarītas.

Antiglobālistu piketā Latvijas Radio žurnālistei iesists pa vēderu (papildināts 15:18)

Sestdien piketā "pret masu imigrāciju" pie Brīvības pieminekļa pulcējās ap 200 cilvēku, tostarp, rosinot atlaist Saeimu un izstāties no Eiropas Savienības, novēroja aģentūra LETA.Piketētāji bija izveidojuši simbolisku Baltijas valstu karogu ķēdi, bija ieradušies arī cilvēki ar Polijas karogu.Piketētāju lozungi pret imigrācijas politiku un bēgļu uzņemšanu izskanēja vairākās valodās.

papildināts (18:59) - Gājienā "pret migrantu uzspiestu ievešanu" devušies ap 500 cilvēku

Biedrības Tēvijas sargi un Nacionālās savienības Taisnīgums rīkotajā protestā gājienā "pret uzspiestu imigrantu ievešanu no citām valstīm" devušies ap 500 cilvēku, novēroja aģentūra LETA.Gājiena priekšgalā iet cilvēki ar Latvijas karogiem un plakātiem. Akcijas dalībnieki ceļu no Rātslaukuma līdz Brīvības piemineklim pārsvarā mēro klusējot, vien dažbrīd ieskanas pa kādai patriotiskai dziesmai.

FOTO: Ap 80 cilvēku pauž atbalstu bēgļu uzņemšanai Latvijā

Lai atbalstītu bēgļu uzņemšanu Latvijā un solidarizētos ar bēgļiem, kuri cenšas nokļūt Eiropā, Esplanādē pie Raiņa pieminekļa notiekošais pikets pagaidām ir pulcējis aptuveni 80 cilvēkus, novēroja aģentūra LETA.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide