Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Pirmizrādes

FOTO: Filmas Kaza kāpa debesīs pirmizrāde

Kinoteātrī Spelndid Palace ceturtdien notika filmas Kaza kāpa debesīs pirmizrāde. Filma vēsta par leģendāro Rīgas kafejnīcu Kaza, kur pulcējās daudzas kultūras personības.

Nacionālās operas pirmizrādes plāno translēt novadu koncertzālēs

Neizbēgamā digitalizācijas procesa ietekmē Latvijas Nacionālās operas (LNO) valde izteikusi vēlmi pārraidīt operas pirmizrādes novadu koncertzālēs. Viens no iemesliem esot pozitīvie aizgājušās sezonas finanšu rādītāji, preses konferencē žurnālistiem atklāja LNO valdes priekšsēdētājs Zigmars Liepiņš.

Kino Bize piedāvā filmu Pašpuika un Rīt pirmizrādes

Piektdien, 14. decembrī, plkst.19 kinoteātris Kino Bize piedāvās noskatīties jaunās, talantīgās franču režisores Selīnes Skiammas otro filmu Pašpuika. Režisore par to paspējusi jau iegūt balvas Berlīnes, Turīnas, Sanfrancisko, Buenosairesas un citos filmu festivālos.Stāsts ir par desmitgadīgo Lauru, kas, pārvācoties ar ģimeni uz jauno dzīvesvietu, pagalmā ar bērniem sevi iepazīstina kā zēnu.

Poēzija, smiltis un divas Lotiņas

Leļļu teātra viesrežisors Plamens Dipčikovs no Spānijas: mazie skatītāji šeit ir inteliģentiLatvijas Leļļu teātris pirmizrāžu ziņā neatpaliek no dramatiskajiem teātriem un novembrī bērniem un ģimenēm piedāvās trīs jauniestudējumus - katru veidotu atšķirīgā tehnikā. Režisore Vija Blūzma ar smilšu animācijas starpniecību vedinās bērnus uz mieru un maigumu iestudējumā Smilšu pasaka - pirmizrāde 24.

Daugavpils teātrī top divi jauniestudējumi

Daugavpils teātrī top divi jauniestudējumi, kuru pirmizrāde gaidāma jau pavisam drīz: 26.oktobrī skatītājiem tiks piedāvāta režisora Ivara Lūša iestudētā Biznesa klases palāta, bet 3.novembrī - izrāde Meli, kur galvenā loma uzticēta aktierim Andrim Bulim, informē teātra pārstāvis Jānis Krūtkrāmelis.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide