Laika ziņas
Šodien
Migla
Otrdiena, 27. februāris
Līva, Līvija, Andra

Recenzija

Kas ir, tas ir, kas nav, tas nav

Piezīmēm par Latvijas seriālu aktualitātēm kā virsrakstu lieku frāzi no Alvja Hermaņa projekta Aģentūra – šajā daudzsēriju mākslas filmā, kas visiem tagad uz mēles, pavīd arī šis vadoņa Kārļa Ulmaņa citāts. Spārnotajai frāzei gan seriālā ir šķietami dekoratīva jēga – tā kalpo kā sienas noformējuma elements tik lielisko, tik pašvērtīgo Jaunā Rīgas teātra (JRT) aktieru apdzīvotajā un Hermaņa konstruētajā realitātē, vārdā Aģentūra.

Mihails Barišņikovs Brodska dzeju Rīgā runā uz dzīvību un nāvi personiski

Līdz skaistumam sāpīgi. Līdz sāpīgumam skaisti. Tāda varētu būt mana Ābolu ķoča īsrecenzija par Alvja Hermaņa iestudējumu Brodskis/Barišņikovs, kurai šoreiz pat nevajadzētu 1200 zīmju. Ir arī iebildes. Tomēr kaut kādā ziņā tās ir nebūtiskas. Tikpat nebūtiskas kā visa ažiotāža ap Mihaila Barišņikova Rīgas sadzīves paparacēšanu.

Tviterpērles: Iztroļļotā Prāta vētras recenzija

Samērā asu reakciju komentāros un sociālajos tīklos izpelnījusies Jegora Jerohomoviča recenzija Septiņi soļi vecu ideju par aizvadīto _Prāta vētras _šovu Rīgā un pēdējo grupas veikumu - albumu 7 soļi svaiga gaisa. "_Prāta vētra _ir iegājusi fāzē, kurā profesionālisms ir nosmacējis iedvesmu," _Kultūras Dienā _raksta Jerohomovičs.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide