Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +20 °C
Daļēji saulains
Ceturtdiena, 30. maijs
Lolita, Vitolds, Letīcija

Rīgas nami

Rīgas Centrāltirgus sakārtošanai būs nepieciešami vairāki desmiti miljoni eiro

Rīgas Centrāltirgus būs nepieciešami vairāki desmiti miljoni eiro, bet konkrētāka summa būs zināma pēc attīstības koncepcijas izstrādes un projektēšanas darbiem, kad arī būs zināms apjoms, intervijā aģentūrai LETA sacīja pašvaldības SIA Rīgas nami valdes priekšsēdētāja Baiba Beatrise Sleže.

Apmetums krīt, naudas nav

Tas, ka ēkā atrodas valstij piederoša kultūras institūcija, nenozīmē, ka pati ēka arī ir valsts īpašumā. Dažādie īpašnieki ir viens no iemesliem, kāpēc nav vienotas kultūras iestāžu ēku apsaimniekošanas politikas. Tikpat pretrunīga situācija kā valstī kopumā ir ar Rīgas domes apsaimniekotajiem īpašumiem – laikā, kad pašvaldība lepojas ar atjaunoto valsts Mākslas muzeja ēku un izsaka gatavību pārbūvēt Kongresu namu par akustisko koncertzāli, tās kapitālsabiedrības Rīgas nami pārvaldītajai Operas ēkai krīt nost apmetums.

Baltā nama nedienas: Rīgas nami apņemas sakārtot fasādi

Par Latvijas Nacionālās operas (LNO) namu atbildīgais pašvaldības uzņēmums Rīgas nami gatavs iesaistīties ēkas avārijas novēršanā, aicinot operas pārstāvjus uz konstruktīvu sadarbību, vēsta uzņēmuma pārstāvis Edgars Arnītis.

Mediķi netic pašvaldības apsvērumiem par veselības centra slēgšanu Mednieku ielā

Ēka Rīgā, Mednieku ielā 7, kur atrodas Veselības centrs 11 (VC11), patlaban ir nožogota un uzraksts uz sētas vēsta - tehnisku iemeslu dēļ ēka uz nenoteiktu laiku ir slēgta. Ik pa laikam pie mājas durvīm uzkavējas pacienti, kuri cerējuši apmeklēt kādu no speciālistiem, bet, noplātot rokas, dodas prom, trešdien vēsta laikraksts Diena.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide