Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +15 °C
Skaidrs
Sestdiena, 24. jūlijs
Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne, Kristīna

Rūpnīca

Rūpniecībā straujš kāpums

Atšķirībā no daudzām citām – problēmu un ierobežojumu nomāktām – tautsaimniecības nozarēm apstrādes rūpniecība turpina samērā veiksmīgi sadzīvot ar Covid-19 pandēmiju, ne vien uzrādot produkcijas izlaides apjoma kāpumu, bet arī kļūstot par mūsu valsts ekonomikas attīstības stūrakmeni. Jāpiebilst, ka pandēmijas laikā nedaudz palielinājusies arī apstrādes rūpniecības daļa valsts iekšzemes kopproduktā.

Deflācija Latvijas rūpniecībā var ieilgt

Lēnīgo globālo ekonomiku vēl vairāk nobremzējis Covid-19 straujais uzliesmojums, un Latvijas ražošanā deflācija ir turpinājusies jau septiņus mēnešus pēc kārtas. Februārī salīdzinājumā ar pagājušā gada otro mēnesi Latvijas apstrādes rūpniecība ir samazinājusies par 1,3%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) dati. Samērā līdzīgs vai pat lielāks cenu samazināšanās temps ir novērojams jau četrus mēnešus.

Točs: Notiek izšķiršanās par to - vai vilcieni tiek ražoti arī pie mums, vai pilnībā importēti

Vārdos šīs valdības ministri jau ir tik tālu, ka pārceļ Īrijā strādājošos latviešus atpakaļ. Darbos šīs pašas valdības ieceltā uzņēmuma vadība dara visu, lai noraktu lielāko iepirkuma procesu mūsu valsts vēsturē, kurš radītu darba vietas tepat Latvijā. Turklāt visu piesauktajā ražošanā, ko paredz CAF līgums ar Rīgas Vagonu rūpnīcu.

AS RER apmeklēs oficiāla Krievijas vēstniecības delegācija

AS Rīgas elektromašīnbūves rūpnīcu (RER) 8.jūnijā apmeklēs Krievijas Federācijas Vēstniecības oficiāla delegācija, tajā skaitā Krievijas Federācijas vēstnieks Latvijā Aleksandrs Vešņakovs, informē RER vadība.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide