Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +13 °C
Apmācies
Ceturtdiena, 6. oktobris
Monika, Zilga, Zilgma

Sanatorija

Jūrmalas dome ārkārtas sēdē lems par Ķemeru sanatorijas iegādi

Jūrmalas pilsētas dome šodien plkst.16 domes ārkārtas sēdē lems par Ķemeru sanatorijas iegādi, informēja Latvijas Sertificēto maksātnespējas procesa administratoru asociācijas sabiedrisko attiecību vadītāja Justīne Plūmiņa, atsaucoties uz administratoru Ainaru Kreicu.

Ražuks: Nekavējoties jānovērš Ķemeru sanatorijas kompleksa izpārdošana

Komisijas deputāts Vjačeslavs Dombrovskis uzsvēra, ka šādu situāciju ap Ķemeru sanatoriju radījusi, iespējams, nevis kāda pieļauta kļūda, bet gan apzināta rīcība – kārtējais mēģinājumu par „sviestmaizi” iegūt īpašumā unikālu Latvijas kultūrvēsturisku vērtību. Notiekošais aktualizē virkni jautājumu par tiesu varas godprātību, kā arī maksātnespējas institūtu.

Likvidēts ugunsgrēks neapsaimniekotajā kūrorta poliklīnikā Ķemeros

Šodien pēcpusdienā ugunsdzēsējiem izdevies pilnībā likvidēt ugunsgrēku neapsaimniekotajā kurorta poliklīnikā Ķemeros, Emīla Dārziņa ielā. Kā ziņots, paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks vēsturiskajā ēku kompleksā izcēlās vakar vakarā. Informācija par ugunsgrēku saņemta vakar plkst.22. Liesmas izpletušās aptuveni 3000 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēka dzēšanā bija iesaistīti aptuveni 50 cilvēki, izmantojot 13 tehnikas vienības.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide