Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +4 °C
Skaidrs
Trešdiena, 17. aprīlis
Rūdolfs, Viviāna, Rūdis

Sarunu festivāls Lampa

Sākusies pasākumu pieteikšana desmitajam sarunu festivālam Lampa

No pirmdienas, 15. janvāra, līdz 29. februārim ikviens interesents aicināts pieteikt savu pasākumu sarunu festivālā Lampa, kurš notiks Cēsīs no 5. līdz 6. jūlijam. Festivāls dalībniekus un apmeklētājus pulcēs jau desmito reizi. Aizvadīto deviņu gadu laikā Lampu klātienē vērojuši vairāk nekā 100 000 cilvēku, informēja sarunu festivāla programmas kuratore Egita Prāma.

Sākas pasākumu pieteikšana sarunu festivālam Lampa

No 4. janvāra līdz 8. februārim ikviens ir aicināts pieteikt savu pasākumu devītajam Sarunu festivālam LAMPA. Šovasar festivāls norisināsies 9. un 10. jūnijā Cēsīs, kur, vienuviet pulcējot visdažādākos sarunu biedrus un daudzveidīgus sarunu formātus, meklēsim atbildes uz sev un visai sabiedrībai būtiskiem jautājumiem, informēja Egita Prāma festivāla programmas kuratore.

Sarunu festivālā Lampa vecāki aicināti uz sarunu par kultūras pieejamību skolās

Sarunu festivālā Lampa 2. jūlijā no plkst. 14.00 līdz 15.30 kultūrizglītības programmas Latvijas skolas soma komanda aicina vecākus ar skolas vecuma bērniem un citus interesentus uz miniLampa telti Cēsu pils parkā, kur būs iespēja noskatīties Valmieras drāmas teātra izrādi Slinkums un piedalīties sarunā par kultūras pieejamību skolās.

Aicina pieteikt kopā skatīšanās vietas Sarunu festivālam Lampa

Septītais Sarunu festivāls Lampa 20. un 21. augustā aicina uz aizraujošām sarunām par sabiedrībai būtisko. Ja epidemioloģiskā situācija būs labvēlīga, lai tiktos klātienē, festivāls norisināsies jaunās sarunu vietās Cēsu pilsētvidē, savukārt jebkuros apstākļos to varēs skatīties festivāla mājaslapā un citās platformās. Festivāla rīkotāji aicina līdz 25. jūnijam pieteikt Lampas kopā skatīšanās vietas Latvijā un ārpus tās, lai sniegtu cilvēkiem iespēju kopā skatīties un apspriest festivāla pasākumus, ievērojot valstī tobrīd aktuālos drošības nosacījumus.

Sākas pasākumu pieteikšana sarunu festivālam Lampa

Vasaras izskaņā, 20. un 21. augustā, Cēsīs notiks septītais sarunu festivāls Lampa. Ja epidemioloģiskā situācija būs labvēlīga, lai satiktos un sarunātos klātienē, tas no ierastā Cēsu pils parka pārcelsies uz jaunām sarunu vietām pilsētā un būs skatāms arī festivāla mājaslapā un citās platformās. Arī šogad ikvienam ir iespēja organizēt savu pasākumu Lampā, idejas piesakot konkursā no 1. marta līdz 15. aprīlim.

Festivāla LAMPA diskusija: Viedierīču jēgpilna lietošana. Kā modernās tehnoloģijas maina sabiedrību

Pusei iedzīvotāju pārmērīga mobilo tehnoloģiju lietošana ir radījusi domstarpības ģimenē, un tikai 10% sabiedrības uzskata, ka viedtelefonus lieto normas robežās — atklāj Tele2 un Norstat veiktais pētījums. Koronavīrusa radītā krīze, kad liela daļa sabiedrības strādāja un mācījās attālināti, parādīja arī viedierīču jēgpilno pusi, jo tās faktiski kļuvu par ikviena cilvēka pamatvajadzību, lai veiksmīgi funkcionētu. Vienlaikus šajā krīzes laikā viedierīču lietošanas intensitāte stipri palielinājās, un, kā rāda mobilo datu patēriņš — šobrīd cilvēki lieto mobilo internetu vairāk, nekā pirms krīzes.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide