Svētdiena, 16. jūnijs
Justīne, Juta

Sk cēsis

TTT Rīga kļūst par Cēsu pretiniecēm NBL turnīra finālā

Nordea Basketbola līgas (NBL) sievietēm finālu sestdien sasniedza Latvijas klubs TTT Rīga, kas Tallinā notiekošā sešu komandu finālturnīra pusfināla cīņā ar 51:40 (12:8, 11:15, 13:10, 15:7) uzvarēja sacensību saimnieces un Igaunijas čempiones Tallinas Eclex.

Cēsu basketbolistes pirmās sasniedz finālu

Latvijas Sieviešu basketbola līgas (LSBL) izslēgšanas turnīra finālu piektdien pārliecinoši sasniedza Cēsu komanda, kas pusfināla sērijas otrajā mačā izbraukumā ar rezultātu 79:47 (20:10, 25:12, 21:15, 13:10) pārspēja RTU-Merks vienību.

SK Cēsis basketbolistes svētdien savā laukumā ar 46:72 zaudēja Viļņas TEO vienībai, tādējādi izstājoties no cīņas par uzvaru Lietuvas čempionātā. Finālsērijā ar 3-0 uzvarēja TEO basketbolistes. Plašāks ieskats fotogalerijā!

Cēsu basketbolistes otrreiz zaudē Viļņas TEO

Lietuvas sieviešu basketbola līgas fināla otrajā spēlē SK Cēsis komanda viesos ar 64:80 (31:39) piekāpās Viļņas TEO basketbolistēm. Rezultāts sērijā kļuvis 0:2.Jau pirmajās sešās minūtēs mājinieces bija iekrājušas 11 punktu pārsvaru (16:5). Turpinājumā spēle izlīdzinājās, un TEO pārsvars ilgāku laiku turējās 5 – 10 punktu robežās.

Latvijas sieviešu basketbola līgas finālsērijas izšķirošajā piektajā spēlē TTT Rīga komanda galvenā trenera Aigara Neripa vadībā piektdien ar 77:57 (30:26) uzvarēja pašreizējās čempiones SK Cēsis basketbolistes un pēc gada pārtraukuma atguva čempioņu titulu. Rezultāts sērijā – 3:2.

SK Cēsis atsakās aizvadīt pēdējo finālspēli agrā pēcpusdienā

SK Cēsis kluba prezidents Krišjānis Kļaviņš izplatītajā paziņojumā Latvijas Basketbola savienībai (LBS) un Latvijas sieviešu basketbola līgas (LSBL) direktoram Ralfam Pleinicam norādījis, ka komanda nepiedalīsies finālsērijas izšķirošajā spēlē, ja tā tiks rīkota 15.aprīļa agrā pēcpusdienā."Pēdējās trīs sezonās LSBL fināli ir izraisījuši lielu skatītāju interesi, jo SK Cēsis vadība ir daudz strādājusi pie skatītāju piesaistīšanas.