Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +11 °C
Apmācies
Sestdiena, 13. aprīlis
Egils, Egīls, Nauris

Skuja Braden

Duets Skuja Braden Venēcijas biennālē izvērsīs iekļaujošas, dažādībai atvērtas sabiedrības vīziju

Starptautiski atzītā mākslinieču dueta Skuja Braden ekspozīcija Tirgot ūdeni upes malā/Selling Water by the River, kas šogad pārstāvēs Latviju Venēcijas mākslas biennālē, reflektēs par sadzīvošanas iespējām domstarpību plosītajā pasaulē un izvērsīs iekļaujošas, dažādībai atvērtas sabiedrības vīziju. Ekspozīcijas kuratores ir Solvita Krese un Andra Silapētere

Venēcijas biennāles 59. Starptautiskajā mākslas izstādē Latviju pārstāvēs Skuja Braden

Kultūras ministrijas (KM) rīkotajā atklātajā konkursā par Latvijas ekspozīcijas idejas koncepciju un īstenošanu nākamajā gadā gaidāmajā Venēcijas biennāles 59. starptautiskajā mākslas izstādē piecu pieteikumu vidū žūrija par atbilstošāko ir izraudzījusies mākslinieču Ingūnas Skujas un Melisas D. Breidenas darba Tirgot ūdeni upes malā metu. Latvijas paviljona veidošanu īstenos Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs, kuratores Andra Silapētere un Solvita Krese, informēja KM pārstāvji.

Lai tikai tev tā salda. Intervija ar mākslinieci Ivetu Lauri

"Sievietei ir grūtāk būt autoritatīvai nekā vīrietim, tāpēc man ir grūtāk kaut ko noorganizēt un tikt sadzirdētai. Man viss nāk ļoti asiņaini," saka māksliniece Iveta Laure. Sevi viņa uzskata nevis par feministi, bet profeministi.

Dažus izstādes Skuja Braden. Samsāra objektus tagad var aplūkot virtuāli

Virtuālās realitātes tehnoloģiju jaunuzņēmums Vividly digitalizējis daļu no Skuja Braden izstādes Samsāra Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā, un tagad tā ir pieejama ikvienam interneta lietotājam platformā www.vividlyapp.com/muzejiem/samsara, informēja muzeja pārstāves.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide