Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Sutenerisms

Par sutenerismu Rīgā aiztur piecas personas

Pagājušajā pirmdienā, 28. oktobrī, Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes amatpersonas aizdomās par sutenerismu kādā Rīgas "džentlmeņu klubā – bārā" aizturēja piecas personas. Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka seksuāla rakstura pakalpojumi konkrētajā klubā tika piedāvāti ilgstošā laika posmā, portālu Diena.lv informē Valsts policijā.

Aiztur trīs personas aizdomās par sutenerismu kādā Pierīgas naktsklubā

Pagājušajā nedēļā Valsts policijas Cilvēku tirdzniecības un sutenerisma apkarošanas nodaļas amatpersonas aizturēja trīs personas, kuras nodarbojās ar sutenerismu kādā Pierīgas naktskluba aizsegā. Divas no aizturētajām personām jau iepriekš ir sodītas par analoģiskiem noziegumiem, tomēr apzināti turpinājušas noziedzīgās darbības, vēsta Valsts policija.

Policisti aizturējuši divas suteneru grupas

Mēneša laikā Valsts policijas (VP) Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes (ONAP) darbinieki aizturējuši divas noziedzīgas grupas aizdomās par sutenerismu – vienā gadījumā aizturētas četras personas, bet otrā gadījumā – precēts pāris. Abās lietās kopā veiktas 16 sankcionētas kratīšanas un aizvērtas astoņas adreses, kurās tika sniegti seksuāla rakstura pakalpojumi par maksu, portālu _Diena.

Tiesā suteneru grupu

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesā nonākusi lieta, kurā vairākas personas apsūdzētas par sutenerismu organizētā grupā.

Par bordeļu uzturēšanu aizturēti 18 cilvēki

Valsts policijas Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes (VP ONAP) Cilvēku tirdzniecības apkarošanas nodaļa pēdējo divu mēnešu laikā par sutenerismu organizētās grupās aizturēja trīs dažādus savstarpēji nesaistītus grupējumus, portālu Diena.lv informēja Valsts policijas pārstāvis Toms Sadovskis.

Bordeļi maskējas par frizētavām un masāžas saloniem

Valsts policijas Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes (ONAP) darbinieki pusgada laikā par sutenerismu aizturējuši 20 personas un likvidējusi sešas vietas, kurās par naudu sniegti seksuālie pakalpojumi. Piecas no šīm vietām bija maskētas par masāžas saloniem, bet viena bija maskēta par frizētavu, portāls _Diena.

Lietu par deviņu sieviešu savervēšanu bordelim Rīgā tiesa sāks skatīt ziemā

Krimināllietu, kurā par deviņu sieviešu savervēšanu bordelim Rīgā apsūdzētas vairākas personas, Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa sāks izskatīt ziemā.Kā liecina dati Tiesu informatīvajā sistēmā, lietu skatīs tiesnese Inese Sniķere un pirmā tiesas sēde paredzēta 3.decembrī plkst.10.Organizētās noziedzības un citu nozaru specializētā prokuratūra šo lietu tiesai nodeva maijā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide