Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Ūdens apgāde

Ceturtdien daudzviet Pārdaugavā nebūs karstā ūdens

AS Rīgas siltums hidrauliskās pārbaudes laikā siltumcentrālēs Imanta un Zasulauks, ceturtdien daudzviet Pārdaugavā nebūs siltā ūdens, informēja uzņēmuma Sabiedrisko attiecību daļas Linda Rence.

papildināts (22:16) - Bez elektrības joprojām aptuveni 10 tūkstoši Sadales tīkla klientu

Visiem klientiem elektroapgāde vēl nav atjaunota, taču jaunākā informācija liecina, ka līdz plkst.21 vakarā izdevies novērst 90% vētras radīto bojājumu, portālu Diena.lv informēja _Sadales tīkla _pārstāve Ilze Rubene.Lokalizēti 341 vidējā sprieguma un 926 zemsprieguma bojājumi visā Latvijā. _Sadales tīkla _pārstāvji informē, ka darbs turpināsies arī diennakts tumšajā laikā - tiks veikta bojāto posmu lokalizēšana un izdarīti pārslēgumi līnijās, lai rīt no rīta varētu turpināt elektroapgādes atjaunošanas darbus.

Asociācija: Arī tiešie norēķini nepasargās no ūdens atslēgšanas, ja mājai ir parādi

Latvijas ūdensapgādes un kanalizācijas uzņēmumu asociācija (LŪKA), kura apvieno 27 sabiedrisko pakalpojumu sniedzējus ūdenssaimniecības jomā, nevar piekrist publiskajos medijos izskanējušajam viedoklim par to, ka sabiedrisko pakalpojumu sniedzējiem ir "monopolista domāšana" un tie nav "draudzīgi iedzīvotājiem". Šāds viedoklis izskanējis masu medijos, saasinoties situācijai ar draudiem atslēgt ūdensapgādes pakalpojumus Rīgā un par likumā "Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likums" plānotajiem grozījumiem un "tiešo norēķinu" sistēmas ieviešanu.

RD sola parādniekiem ūdeni pagaidām neatslēgt; vienojas par parādu atmaksu

Pirmdien, 16. septembrī, Rīgas mērs Nils Ušakovs tikās ar namu iedzīvotāju pārstāvjiem, _Rīgas ūdens _valdes priekšsēdētāju Dagniju Kalniņu un namsaimniekiem, lai rastu risinājumu situācijai ar parādniekiem par ūdens apgādi. Panākta pagaidu vienošanās par vēsturisko parādu dzēšanas kārtību, un pagaidām parādniekiem ūdens netiks atslēgts, portālu _Diena.

Pret nemaksātājiem varētu cīnīties ar ūdens atslēgšanu

Atslēgt ūdens piegādi un nama pagalmā atvest ūdens mucu - šādu radikālu risinājumu cīņā pret nemaksātājiem plāno ieviest SIA Rīgas ūdens (RŪ). Tomēr namu apsaimniekotāji norāda, ka kopā ar iedzīvotājiem kļuvuši par situācijas ķīlniekiem, jo par ūdeni un siltumu parādus iekrājis iepriekšējais apsaimniekotājs, kam šobrīd noteikts maksātnespējas process, pirmdien vēsta laikraksts Diena.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide