Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Uldis Sesks

Oficiāli beidzas Liepājas vicemēra Kronberga pilnvaras

Šodien oficiāli beidzas līdzšinējā Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieka Ģirta Kronberga (LRA) amata pilnvaras, aģentūru LETA informēja Liepājas domes priekšsēdētāja Ulda Seska (Liepājas partija) padomnieks sabiedrisko attiecību jautājumos Andrejs Rjabcevs.

Pagaidām jaunu Liepājas vicemēru iecelt neplāno

Pagaidām jaunu Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieku tūrisma un investīciju jautājumos iecelt nav plānots, ceturtdien intervijā Rietumu radio atklāja Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks ( Liepājas partija).

Negribētās pārmaiņas Liepājā

Tuvojoties Saeimas vēlēšanām, tuvojas arī brīdis, kad Liepājas domē būtu jānotiek varas maiņai, kuru pēc pašvaldību vēlēšanām ilggadējais mērs Uldis Sesks (Liepājas partija) apsolīja partneriem no Latvijas Reģionu apvienības.

Seska koalīcijas partneri noliedz saistību ar kampaņu, kas īstenota pret Liepājas mēru

Pērn pirms pašvaldību vēlēšanām Liepājā izplatītā izdevuma Par ko nekad nestāstīs Kurzemes Vārds autors Reinis Točelovskis sociālajā tīklā Facebook ievietotā video apgalvo, ka izdevumu finansējuši un atbalstījuši Liepājas mēra Ulda Seska (Liepājas partija) koalīcijas partneri Jānis Vilnītis (LRA) un Ģirts Kronbergs (LRA), savukārt abi deputāti šos apgalvojumus noliedz un Vilnītis pat saistībā ar tiem sola vērsties policijā.

Kas notiks ar varu Liepājā: Vai Sesks pildīs solījumu un atdos krēslu Vilnītim?

Tuvojoties Saeimas vēlēšanām, tuvojas arī datums, kad Liepājas mēram Uldim Seskam (Liepājas partija) būtu jāpilda pēc pērn notikušajām pašvaldību vēlēšanām dotais solījums - 2018. gada oktobrī, proti, pēc Saeimas vēlēšanām, atdot mēra krēslu no Latvijas Reģionu partijas ievēlētajam uzņēmējam un biedrības Liepājnieki līderim Jānim Vilnītim. Taču par to, vai Sesks mēra amatu tiešām nodos Vilnītim, ir pamats šaubīties.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide