Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Valsts budžets 2019

Noraida visus opozīcijas priekšlikumus Rīgas budžetam

Skatot pašvaldības 2019.gada budžetu, Rīgas domes valdošā koalīcija noraidīja visus 67 opozīcijas partiju iesniegtos priekšlikumus, vienlaikus atbalstot vienu pie partijām nepiederošā deputāta Oskara Putniņa ieceri.

Apstiprina Rīgas budžetu ar vēsturiski lielākajiem plānotajiem izdevumiem

Rīgas domes deputāti šodien apstiprināja 2019.gada budžetu, kas paredz, ka galvaspilsētas izdevumi šogad sasniegs vēsturiski augstāko slieksni - 1,083 miljardus eiro. Pilsētas ieņēmumi šogad plānoti 972,64 miljonu eiro apmērā, bet budžeta deficīts - 110,07 miljonu jeb 11,4% apmērā.

2019.gada budžeta debates: opozīcija to kritizē, koalīcija - slavē

Spriežot par Rīgas 2019.gada budžetu, domes opozīcijas partiju pārstāvji tradicionāli to kritizēja, norādot, ka tajā iekļauti vēl pirms vairākiem gadiem doti solījumi, tikmēr valdošās koalīcijas politiķi pauda nostāju, ka "pilsēta turpina attīstīties".

Ministri neatbalsta papildu līdzekļu piešķiršanu 2019. gada budžetā

Ministru kabinets pirmdien ārkārtas sēdē neatbalstīja papildu līdzekļu piešķiršanu 2019. gada budžetā, lai gan atbalstu guva atsevišķi tehniski precizējumi. Piemēram, valdība atbalstīja priekšlikumu par iespēju ļaut Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniekiem piešķirt prēmijas par noziegumu atklāšanu, kā arī finansējuma pārdale no atsevišķām ministriju programmām.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide