Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Vents Armands Krauklis

Krauklis: Pašvaldībām būtu jāļauj par maksu uzņemt pasažierus skolēnu autobusos

Valstij būtu jāļauj pašvaldībām par maksu uzņemt pasažierus skolēnu autobusos, komentējot Satiksmes ministrija (SM) ierosinājumu ieviest iespēju pašvaldībām iesaistīties reģionālo sabiedriskā transporta pārvadājumu līdzfinansēšanā, aģentūrai LETA pauda Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis (Vidzemes partija).

Valka cer uz kompensāciju

Iedomāsimies ģimeni Valkas novadā. Tēvs ir šoferis, kurš atradis darbu Igaunijā un deklarējies kā šīs valsts pastāvīgais iedzīvotājs kopā ar bērniem. Mamma palikusi deklarēta Latvijā, lai īpašumā, kurā ģimene reāli dzīvo, būtu vismaz viens deklarētais iedzīvotājs, citādi tiks paaugstināts nekustamā īpašuma nodoklis. Par to, ka bērni turpina mācīties Valkas novada izglītības iestādēs, neviens pašvaldībai nemaksā, jo Igaunijas pusei nav tāda pienākuma.

Reģionālie centri atspērušies

Pagājušajā gadā dibinātās Reģionālo attīstības centru apvienības (RACA) izveidošana ir attaisnojusies, uzskata tās līderis Valkas novada vadītājs Vents Armands Krauklis (Vidzemes partija). To paziņot, šķiet, bijis vēl jo svarīgāk tāpēc, ka RACA dibināšanai pērn bija liela citu pašvaldību pretestība. Ar šo soli tā izprovocēja arī Pierīgas pašvaldību apvienības izveidošanu, kas draudēja ar Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) lomas mazināšanu.

Valkas mērs: Nākamgad no Igaunijas brauks vairāk alkohola pircēju

Paredzams, ka no 2017. gada 1. janvāra līdz ar Igaunijā augošo akcīzes nodokļa likmi pierobežā būs vairāk alkoholisko dzērienu pircēju no ziemeļu kaimiņvalsts, otrdienas rītā intervijā Latvijas Radio pauda Valkas novada mērs Vents Armands Krauklis (Vidzemes partija).

Krauklis: Vācieši par smakām nesatraucas, vien mēs

Par to, kā Latvija izskatās ārpus Rīgas, nejēdzībām, kas kavē reģionu attīstību, un arī par dalību savulaik megapopulārajā kapelā Bumerangs Valkas novada domes priekšsēdētāju Ventu Armandu Kraukli izvaicā Romāns Meļņiks.

Krauklis: Klusums valdības veidošanas sarunās ir ļoti nosacīts

Lai gan pēc premjeres Laimdotas Straujumas (Vienotība) paziņojuma par demisiju iestājies šķietams klusums, tas ir ļoti nosacīts un iekšpartejiski rosība šajās dienās ir ļoti nozīmīga valdības veidošanas procesa sastāvdaļa, vērtē kādreizējais Saeimas deputāts, Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis.

Kraukļa ievēlēšana ar nozīmi

Nelielās Vidzemes partijas kārtējais kongress, kas nesen notika Rūjienā, varbūt arī nebūtu lielas uzmanības vērts, ja vien tās vadībā kā priekšsēdētāja vietnieks nebūtu atgriezies Valkas novada priekšsēdis Vents Armands Krauklis. Viņš ir arī Reģionālo attīstības centru apvienības vadītājs. Vidzemes partija kopā ar Reģionu aliansi veido Latvijas Reģionu apvienību (LRA), no kuras Saeimā ievēlēti astoņi deputāti. Līderu komandas nostiprināšanu var uztvert arī kā gatavošanos dalībai valdībā, ja tāda izdevība kādreiz rastos, otrdien vēsta laikraksts Diena.

Krauklis: Jāizmanto iespēja nošaut vairākus zaķus uzreiz

Eiropas Centrālās bankas uzsāktā vērtspapīru uzpirkšana un Junkera plāns ir iespēja Latvijai būtiski uzlabot ekonomisko situāciju. Ja ātri un saprātīgi rīkosimies. Diemžēl šobrīd neizskatās, ka valdošās partijas par to nopietni domātu. Bet vēl nav par vēlu.  Šī ir tā reize, kad varam reizē nošaut vairākus zaķus.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide