Laika ziņas
Šodien
Migla

Vispārējie Dziesmu un deju svētki

TIEŠRAIDE: Konference Dziesmu un deju svētki ceļā uz 150. gadskārtu

Pirmdien, 29. oktobrī, no plkst.10:30 Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notiek konference Dziesmu un deju svētki ceļā uz tradīcijas 150-gadi, ko organizē XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku rīkotājs Latvijas Nacionālais kultūras centrs. Portāls Diena.lv piedāvā vērot LMT Straume nodrošināto konferences tiešraidi.

Atskaties uz Dziesmu svētku skaistākajiem mirkļiem 360 grādu video

Atskatoties uz Latvijas simtgades vērienīgāko un emocionālāko notikumu – XXVI Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem, LMT Straume pirmo reizi piedāvā unikālus 360 grādu video, kuros iemūžināta dziesma Lec, saulīte vairāk nekā 18 000 svētku dalībnieku izpildījumā. Video skatām sar vai bez virtuālās realitātes brillēm.

Melbārde par Dziesmu svētkiem: Ieguldījumi infrastruktūrā attaisnojās

"Tas nav mazsvarīgi, kādā vietā notiek pasākums, cik kvalitatīvs ir kaut vai deju segums vai kāda ir akustika Mežaparka estrādē, kas pēc pirmā renovācijas posma bija jūtami uzlabota. Ir svarīgi šo darbu turpināt, jo tie starpposmi starp svētkiem ir ļoti mazi. Darbs jāsāk uzreiz," sarunā telekanāla LNT raidījumam 900 sekundes pēc aizvadītās Vispārējo Dziesmu un deju svētku nedēļas klāstīja kultūras ministre Dace Melbārde (NA).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide