Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +28 °C
Daļēji saulains
Otrdiena, 28. maijs
Vilhelms, Vilis

Ziemassvētku tirdziņš

Pētījums: Rīgā ir otri lētākie Ziemassvētku tirdziņi Eiropā

Rīgā otri lētākie Ziemassvētku tirdziņi Eiropā uzreiz aiz Igaunijas galvaspilsētas Tallinas, liecina Rīgas Tūrisma attīstības biroja (RTAB) sniegtā informācija Apvienotās Karalistes pasta kompānijas Post Office jaunākajam Ziemassvētku tirdziņu barometra pētījumam.

Īstais laiks atrast svētku sajūtu; pirmais pieturas punkts: Doma laukums

"Svaigas, šorīt ceptas piparkūkas - nekautrējies, nogaršo," piedāvā sirma kundze, kura Ziemassvētku tirdziņā Doma laukumā pārdod piparkūku sirdis. Uz Dienas jautājumu, kā veicas ar tirgošanos, viņa noteic, ka nevar sūdzēties, bet gribētos, lai iet labāk.

Izdevīgākie Ziemassvētku ceļojumi Eiropā - uz Rīgu vai Budapeštu

Izdevīgākie Ziemassvētku tirdziņi Eiropā ir Rīgā un Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā, secināts Lielbritānijas pasta kompānijas "Post Office" veiktajā Ziemassvētku tirdziņu barometrā.Pētījumā salīdzinātas 12 Eiropas pilsētas un ekonomiskais izdevīgums aprēķināts, ņemot vērā divu kafijas tasīšu, divu alus pudeļu, divu maltīšu un pudeles mājas vīna, divu biļešu turp un atpakaļ no lidostas uz pilsētas centru, divu Ziemassvētku tirdziņā nopērkamo karstvīnu, divu piparkūku cenu, kā arī cenu par divām naktīm viesnīcā un lidmašīnas biļetēm turp un atpakaļ divām personām.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide