Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +23 °C
Daļēji saulains
Otrdiena, 28. maijs
Vilhelms, Vilis

Teātris

Latvijas Leļļu teātrī top Intara Rešetina iestudējums Vafeļu sirdis. Misija – tētis

Latvijas Leļļu teātrī iesācies ar darbu pie vērienīga Lielās zāles iestudējuma trostu leļļu tehnikā Vafeļu sirdis. Misija – tētis, ar kuru leļļu teātra žanrā debitēs režisors Intars Rešetins. Izrāde, kas pirmizrādi piedzīvos 17. februārī, būs sirsnīgs un aizkustinošs stāsts par divu bērnu - Trilles un Lēnas - draudzību, kurā netrūkst ne piedzīvojumu, ne pārbaudījumu, ne patiesu emociju.

Atjaunotais Jūrmalas teātris ver durvis skatītājiem

Izrāžu sezonu atjaunotajās telpās janvārī sācis Jūrmalas teātris, kurā darbojas amatierteātra aktieru trupa, leļļu teātra studija un jauniešu teātra studija. Skatītāji aicināti apmeklēt teātra iestudējumus pieaugušajiem un leļļu izrādes bērniem, informēja Jūrmalas pašvaldības pārstavji.

Februārī Čehova teātrī ar divām izrādēm viesosies Igaunijas Krievu teātris

Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī 11. un 12. februārī būs iespēja noskatīties Igaunijas Krievu teātra (Vene Teater, Tallina) viesizrādes. Igaunijas Krievu teātris uz Latviju vedīs lielās formas izrādi Parasts brīnums, ko iestudējis Čehova teātra mākslinieciskais vadītājs un režisors Sergejs Golomazovs, savukārt Mazajā zālē jaunākajiem skatītājiem būs iespēja redzēt interaktīvu izrādi Puika, kurš ne no kā nebijās (režisore Poļina Stružkova).

Dirty Deal Teatro tapis Ingas Tropas iestudējums Pārcēlāja

Dirty Deal Teatro 18., 19. un 20. janvārī dzīvi uzsāks Ingas Tropas jaunākais iestudējums, kurā, iekārtojoties netipiskās sēdvietās, lai veiksmīgāk piedzīvotu un iztēlotos stāstu, skatītāji kopā ar mākslinieci iepazīs izrādes varoni mītisko Pārcēlāju, nonāks džungļos, upes dzelmē, Aiviekstes krastos un Ingas bērnības aptumšotajās takās.