Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Novados

VUGD Olaines novadā rīkos meža ugunsgrēka situācijas apmācības

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) pirmdien, 19.augustā, no plkst.9 Olaines novadā rīkos apmācības, kurās tiks izspēlēta meža ugunsgrēka situācija, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Agrita Vītola.

Norīkoti īpaši vilcieni uz Aglonu(3)

A/s Pasažieru vilciens norīkojis īpašus vilcienus Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētku apmeklētājiem Aglonā, aģentūru LETA informēja Pasažieru vilciens.

Vairāki iereibuši vecāki Vidzemē nav spējuši parūpēties par bērniem

Pagājušajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes apkalpojamā teritorijā fiksēti trīs atsevišķi gadījumi, kad mazu bērnu vecāki bijuši alkohola reibumā, tādējādi nespējot pilnvērtīgi pildīt bērna aprūpes pienākumus, aģentūru LETA informēja Valsts policijas (VP) Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

Valkai reformā maz "pielūdzēju" © DIENA(8)

Jau tūlīt pēc Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) piedāvātās novadu reformas kartes publicēšanas vairāku pašreizējo Vidzemes novadu vadītāji Dienai pauda neapmierinātību ar plāniem pievienot Valkas novadam esošo Rūjienas, Naukšēnu un Strenču novada teritoriju. Arī pēc ministra Jura Pūces (A/P) 26. jūlija vizītes Valkā pretrunas nav mazinājušās, savukārt alternatīvajam variantam – apvienoties ar Smiltenes novadu – smiltenieši nebūtu gatavi piekrist.

Reģionālā reforma: Ikšķiles novada pašvaldība nosūtījusi Kariņam vēstuli(1)

Ikšķiles novada pašvaldība ir nosūtījusi vēstuli Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam (JV), vienlaikus informējot arī Saeimas frakcijas, Valsts pārvaldes un pašvaldības komisiju un Latvijas Pašvaldību savienību, par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) atbildes nesniegšanu pēc būtības, portālu Diena.lv informē pašvaldības pārstāve Laura Dūša.