Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Rīgā

Rīgā iegruvušā nama īrniekiem jāmeklē jauni mitekļi(5)

Ēka Rīgā, Lāčplēša ielā 123B, kurai 12.oktobrī vienā no stāviem iegruva griesti, nav ekspluatējama, tāpēc aptuveni 60 nama īrniekiem ir jāmeklē jauni mājokļi, aģentūrai LETA pastāstīja ēkas īpašnieku SIA Amplion Trust pārstāvis, advokāts Roberts Kantsons.

Rīgā kritiskā stāvoklī ir 25% parku teritoriju(18)

Rīgas domes Mājokļu un vides departamenta speciālisti, veicot inventarizāciju, konstatējuši, ka kritiskā stāvoklī ir 25% jeb aptuveni 30 galvaspilsētas parku teritorijas, un remontdarbus tajos nepieciešams veikt tuvākā gada vai divu laikā, aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā.

Rīgas satiksmei papildu nepieciešami 2,9 miljoni eiro(9)

Pašvaldības uzņēmums Rīgas satiksme šogad no pašvaldības budžeta papildu dotācijā lūgs piešķirt 2,9 miljonus eiro, trešdienas rītā intervijā Latvijas radio sacīja Rīgas satiksme padomes priekšsēdētājs Normunds Narvaišs.

RNP ūdens skaitītāju jautājumā nepiekāpsies(1)

Lai arī vecāka gadagājuma rīdzinieki ir pauduši neapmierinātību ar SIA Rīgas namu pārvaldnieks (RNP) ieviestajām izmaiņām ūdens skaitītāju rādījumu pieņemšanā, uzņēmums jauno sistēmu mainīt negrasās un turpinās uzstāt uz rādījumu iesniegšanu elektroniski.

Rīgu sadalīs četrās atkritumu apsaimniekošanas zonās(9)

Divu nedēļu laikā tiks izsludināts iepirkums par atkritumu apsaimniekošanu Rīgā, pakalpojuma nodrošināšanu paredzot uz septiņiem gadiem, žurnālistiem pēc tikšanās ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) pārstāvjiem pastāstīja Rīgas mērs Oļegs Burovs (GKR).