Laika ziņas
Šodien
Sniegs
Rīgā 0 °C
Sniegs
Ceturtdiena, 20. janvāris
Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis

Rīgā

RNP šonedēļ noslēdz apkures sezonu

Iestājoties siltākiem laikapstākļiem, trešdien SIA Rīgas namu pārvaldnieks (RNP) uzsāk apkures sezonas noslēgumu, ko plānots pilnībā īstenot līdz 7.maijam. Trīs dienās centralizētā siltumapgāde tiks pārtraukta visām uzņēmuma pārvaldīšanā esošajām daudzdzīvokļu mājām.

Arī šogad lieli ielu remonti © DIENA

Rīgas domes Satiksmes departaments (SD) ir pilnībā gatavs jaunajai būvniecības sezonai galvaspilsētā, un arī visi darbi, kas bija iepauzēti, tiks sākti paredzētajā laikā, tāpat kā tiks sākta jauno projektu īstenošana, norāda SD vadītājs Vitālijs Reinbahs. ''Protams, šādi darbi prasa arī satiksmes organizācijas pagaidu izmaiņas, taču darbi, sevišķi pilsētas centra ielās, tiek plānoti tā, lai to laikā pēc iespējas mazākas neērtības izjustu rīdzinieki un pilsētas viesi neatkarīgi no tā, vai tas ir gājējs, velosipēdists, autobraucējs vai sabiedriskā transporta pasažieris,'' uzsvēra SD vadītājs.

Pārkāpumu cena – dzīvība © DIENA

Valsts policija (VP) ir aizturējusi trīs personas minētajā kriminālprocesā, un tā ietvaros visu nakti no 28. uz 29. aprīli veikts aktīvs izmeklēšanas darbs, tostarp veiktas vairākas kratīšanas aizturēto cilvēku dzīvesvietās un darbavietās. VP Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Simona Grāvīte Dienai sniedza jaunākās ziņas par notikušā traģiskā ugunsgrēka, kurā bojā aizgāja astoņi cilvēki, izmeklēšanas gaitu.

Notiks kampaņa Padzīvosim bez plastmasas

No 3.maija līdz 13.jūnijam sociālajos medijos norisināsies kampaņa Padzīvosim bez plastmasas, portālu Diena.lv informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.

Tiesa liek atjaunot darbā no amata atstādināto Rīgas domes ITC vadītāju Zēģeli

Izskatot Rīgas domes Informācijas tehnoloģiju centra (ITC) vadītāja Ērika Zēģeļa apelācijas sūdzību par Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesas pērnā gada spriedumu, Rīgas apgabaltiesas Civillietu tiesas kolēģija nosprieda daļēji apmierināt viņa prasību un atjaunot iepriekšējā darbā, noskaidroja aģentūra LETA.