Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas

ASV

Kalifornija kļuvusi par ASV štatu ar vislielāko Covid-19 gadījumu skaitu

Kalifornija trešdien paziņoja, ka ir kļuvusi par ASV štatu ar vislielāko Covid-19 gadījumu skaitu, apsteidzot Ņujorku. Štata veselības aizsardzības amatpersonas pavēstīja, ka Kalifornijā ir reģistrēti 413 576 inficēšanās ar jauno koronavīrusu gadījumi, un 7870 no inficētajiem ir miruši.

Tramps joprojām cer uz vīrusa drīzu izzušanu © DIENA(7)

Amerikas Savienotajās Valstīs jaunā koronavīrusa (SARS-Cov-2) izraisītā saslimšana un tās radītās komplikācijas prasījušais jau 160 tūkstošu cilvēku dzīvību, bet kopumā valstī reģistrēti vairāk nekā trīsarpus miljoni ar Covid-19 sasirgušo. Medicīnas personāls vairākos štatos brīdina par pārslodzi un aprīkojuma trūkumu.

Baidens: Krievija un Ķīna mēģina graut demokrātiju ASV(28)

Krievija un Ķīna mēģina graut demokrātiju ASV pirms novembrī paredzētajām prezidenta vēlēšanām, paziņojis Demokrātu partijas prezidenta amata kandidāts Džo Baidens, atsaucoties uz izlūkdienestu ziņojumiem, kurus viņš tagad saņem.

Apdzēsts ugunsgrēks uz ASV karakuģa(4)

Ceturtdien apdzēsts ugunsgrēks, kurš pirms vairāk nekā četrām dienām izcēlās uz ASV desanta kuģa USS Bonhomme Richard karaflotes bāzē Sandjego pilsētā, ziņo militārpersonas.

Brāļameita apraksta Trampa bīstamo raksturu © DIENA(26)

Par spīti ASV prezidenta Donalda Trampa kampaņas centieniem tiesā panākt aizliegumu kārtējās viņam neglaimojošas grāmatas iznākšanai, viņa komandai tomēr nāksies tikt galā ar vēl vienu traucēkli Trampa ceļā uz mērķi pēc novembra vēlēšanām palikt Baltajā namā. Vakar oficiāli iznāca Trampa brāļameitas Mērijas Trampas grāmata Too Much and Never Enough: How My Family Created the World’s Most Dangerous Man (Par daudz un vienmēr nepietiekami: Kā mana ģimene radīja pasaules bīstamāko cilvēku).

ASV oficiāli sāk izstāšanos no PVO(3)

ASV prezidents Donalds Tramps otrdien oficiāli sāka ASV izstāšanos no Pasaules Veselības organizācijas (PVO), īstenojot savus draudus par galvenā finansējuma avota atņemšanu PVO tās reakcijas uz Covid-19 dēļ.