Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +4 °C
Apmācies
Sestdiena, 22. februāris
Rigonda, Adrians, Ārija, Adriāna, Adrija

ASV

Kritizē Trampu pēc masu apšaudēm ASV © DIENA(10)

Politiskie oponenti uzskata, ka ASV prezidentam Donaldam Trampam būtu jāuzņemas daļēja atbildība par aizvadītajā nedēļas nogalē notikušajām divām nesaistītajām masu apšaudēm, kurās dzīvību zaudēja 29 cilvēki. Prezidenta kritiķi norāda uz viņa pretestību stingrākiem šaujamieroču kontroles likumiem un naidīgajiem izteikumiem pret imigrantiem.

Tramps: ASV jānosoda rasisms un balto pārākums(5)

ASV prezidents Donalds Tramps pirmdien paziņoja, ka valstij ir jānosoda rasisms un balto pārākums, un solīja mainīt garīgās veselības likumus, lai garīgi neveseli cilvēki nevarētu iegūt šaujamieročus.

Tramps vēlas sev lojālu izlūkdienestu uzraugu © DIENA(3)

ASV prezidentam Donaldam Trampam neērtu Nacionālās izlūkošanas direktoru nomainīs viņa lojālists. Pašreizējam spiegu bosam Denam Koutsam regulāri nācās uzklausīt Trampa pārmetumus par ASV izlūkdienestu darbu. Viņš būs jau kārtējā augsta ranga Trampa administrācijas amatpersona, kas pametīs Balto namu. Koutsa vietā prezidents vēlas redzēt kongresmeni no Teksasas Džonu Retklifu, kurš ir kritizējis bijušā īpašā prokurora Roberta Millera izmeklēšanu par Krievijas iespējamo iejaukšanos 2016. gada ASV vēlēšanās.