Laika ziņas
Šodien
Sniegs
Rīgā 0 °C
Sniegs
Pirmdiena, 22. aprīlis
Armanda, Armands

ASV

ASV nosaka sankcijas Avenam un Fridmanam

ASV Finanšu ministrija noteikusi sankcijas Krievijas miljardieriem, Krievijas Alfa Bank dibinātājiem un akcionāriem Pjotram Avenam un Mihailam Fridmanam.

FIB nošauj vīrieti, kas izteicis draudus Baidenam

Jūtas štata iedzīvotājs, kurš bija izteicis draudus prezidentam Džo Baidenam, trešdien tika nošauts Federālā izmeklēšanas biroja (FIB) reidā dažas stundas pirms Baidena vizītes šajā štatā.

Aptauja: Baidenam un Trampam vienāds atbalsts

ASV prezidenta vēlēšanu galvenos kandidātus patlabanējo Baltā nama saimnieku Džo Baidenu un eksprezidentu Donaldu Trampu atbalsta vienāds amerikāņu skaits, liecina nule veiktās sabiedriskās domas aptaujas rezultāti.

Pēc apsūdzībām Trampa popularitāte tikai augusi © DIENA

Neskatoties uz pret viņu izvirzītajām kriminālapsūdzībām finanšu pārkāpumos un neatbilstošā slepenu valdības dokumentu glabāšanā, ASV eksprezidents Donalds Tramps pārliecinoši apsteidz savu tuvāko konkurentu cīņā par Republikāņu partijas nomināciju kandidēšanai ASV prezidenta vēlēšanās 2024. gadā, vēsta BBC.

ASV Senāts apstiprina atbalsta palielināšanu Baltijas valstīm

ASV Senāts ar abu partiju atbalstu pieņēmis likumprojektu par aizsardzības izdevumiem nākamajā gadā, kas cita starpā paredz pastiprināt drošības sadarbību ar Latviju, Lietuvu un Igauniju, atvēlot tam līdz 228 miljoniem dolāru (nepilni 208 miljoni eiro).

Masks tvitera logo zilo putnu nomaina pret "X"

Sociālā tīkla Twitter īpašnieks miljardieris Īlons Masks pirmdien prezentēja tīmekļa platformas jauno melnbalto logo ar burtu "X", kas aizstāj līdzšinējo simbolu - zilo putnu.

ASV Vērmontas štatu piemeklē katastrofāli plūdi

ASV Vērmontas štatā stipras lietusgāzes ir izraisījušas plūdus, kuru dēļ ASV prezidents Džo Baidens otrdien izsludināja ārkārtas stāvokli šajā štatā un desmitiem iedzīvotāju tika evakuēti ar laivām.

ASV oficiāli atgriežas UNESCO

Pēc piecu gadu ilga pārtraukuma ASV oficiāli atgriezušās ANO izglītības, zinātnes un kultūras organizācijā, otrdien paziņojusi UNESCO ģenerāldirektore Odrija Azulē.