Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +1 °C
Daļēji saulains
Ceturtdiena, 27. februāris
Līva, Līvija, Andra

ASV

Tramps vēlas sev lojālu izlūkdienestu uzraugu © DIENA(3)

ASV prezidentam Donaldam Trampam neērtu Nacionālās izlūkošanas direktoru nomainīs viņa lojālists. Pašreizējam spiegu bosam Denam Koutsam regulāri nācās uzklausīt Trampa pārmetumus par ASV izlūkdienestu darbu. Viņš būs jau kārtējā augsta ranga Trampa administrācijas amatpersona, kas pametīs Balto namu. Koutsa vietā prezidents vēlas redzēt kongresmeni no Teksasas Džonu Retklifu, kurš ir kritizējis bijušā īpašā prokurora Roberta Millera izmeklēšanu par Krievijas iespējamo iejaukšanos 2016. gada ASV vēlēšanās.

Kongresa Pārstāvju palāta pārmet Trampam rasismu(8)

ASV Kongresa apakšpalāta Pārstāvju palāta, kurā vairākums ir demokrātiem, otrdien pieņēma rezolūciju, kurā ASV prezidenta Donalda Trampa izteikumi ir nosodīti kā rasistiski. Rezolūciju atbalstīja 235 demokrātu kongresmeņi, kā arī četri republikāņi un viens neatkarīgais kongresmenis. Pārstāvju palātā ir pavisam 435 kongresmeņi.

ASV Meksikas līča piekrastes štatiem tuvojas viesuļvētra(1)

Vētra Barijs sasniegusi pirmās kategorijas viesuļvētras stiprumu un tuvojas ASV Luiziānas štata piekrastei, nesot līdzi spēcīgu un ilgstošu lietu, sestdien paziņoja ASV Nacionālais Viesuļvētru centrs. Tropiskās vētras vēja brāzmas sasniegušas 34 metru sekundē ātrumu, liecina centra jaunākie dati.

ASV aicina Vāciju Sīrijā izvietot sauszemes karaspēku(10)

ASV aicina Vāciju izvietot Sīrijā sauszemes karaspēku, paziņojis ASV sūtnis Sīrijas jautājumos Džeimss Džefrijs, norādot, ka vācu karavīri Sīrijā nepieciešami loģistikas, vietējo karavīru apmācības un tehniskā atbalsta uzdevumiem.